Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem színesebbé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem színesebbé a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a barátommal, de ha együtt vagyunk akkor csak filmet nézünk vagy szeretkezünk. Ez így szuper, de kezdem úgy érezni, hogy nem igazán tudunk beszélgetni, pedig nekem nagyon hiányzik, hogy beszélgessünk. Rengeteget játszik a gépen, ami egy kicsit zavar...mit csináljak, hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk?

2015. máj. 18. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így sajnos elég laposnak hangzik. Gondolom te annyira nem vagy kocka, hogy együtt játszatok. Én úgy gondolnám, hogy a legcélszerűbb az, hogy ha beszélsz vele ezekről a problémákról, hátha neki nem tűnik fel.
2015. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is erre ment rá a kapcsolatom az exemmel . Sjanos lehanyagoltam és most bánom . Ő össze jött mással a hátam mögött . És igy most egyedül vagyok .De ami igazán fura hogy már nem is érdekel a játék. Már a társaságiélet érdekel .
2015. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előző kapcsolatom nekem is ilyen volt. Bár nem volt játékfüggő az exem, de közös programjaink nem voltak. Ha beszélni próbáltam erről, vita lett belőle, és én voltam a hibás, mert nekem ez nem elég. Holott egy sétával is beértem volna, csak szakadjunk ki a mókuskerékből, de ez sem bizonyult számára megvalósíthatónak. Rájöttem, hogy nem illünk össze, úgyhogy szakítás lett belőle végül.


Ha szereted és ő is szeret téged, ülj le vele beszélgetni, mondd meg, hogy komoly dologról van szó. Hátha így majd észreveszi, hogy tényleg gond van. Lehet, hogy neki ez tényleg nem tűnik fel, mert ő így jól érzi magát...

2015. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!