Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tegyek most? Annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek most? Annyira szégyenlem magam!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy unalomból regisztráltam egy tráskeresőre, ott egy velem egykori fiú írt nekem. Beszélgetni kezdtünk, bejelölt facebookon, három hét múlva pedig találkoztunk is. Nem volt rossz pasi, még rendes is volt ezért úgy döntttm, hogy adok egy esélyt magunknk, bár szerelmes nem voltam. Minden jó volt kb. 2 hónapig. Nem voltam még fiúval úgy és nem akartam még lefeküdni vele, ő azt mondta hogy megvár. Az egyik bulizós este alkalmával ahol nem volt ott a srác a belvárosból mentem haza egyedül. Hazafele menet véletlenül megbotlottam és kificamodott a bokám, nagyon fájt rá se tudtam állni. Akkor találkoztam szó szerint álmaim pasijával akivel már az első perctől kezdve megvolt a kémia. Megkérdezte hogy mi történt, hogy segíthet e. Hazavitt, aztán minden nap felhívott vag 4 napig hogy hogy vagyok. Találkoztam vele újra és akkor lefeküdtem vele, úgy éreztem hogy szeretem és nem bírom ki nélküle. Most viszont kínoz a bűntudat. Szerintetek mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben? 21L

2015. máj. 22. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a réginek azt, amit ide kiirtal, miszerint nem volt rossz, adtal egy esélyt, de 2 honap utan nem lett hudenagy szerelem, sajnálod. Viszlát.
2015. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt nem írtad, hogy ez első sráccal, akkor jártok, vagy csak barát? :)


Ne legyen bűntudatod, ilyen a szerelem és nagyon szerencsés vagy. Mint egy romantikus filmben, úgy taliztatok! :)

2015. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 jól mondja, mondd el az igazat kedvesen, és kérj tőle elnézést, aztán búcsúzzatok el.
2015. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, két hónapja járunk.
2015. máj. 22. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:
egy szerencse: nem jelent meg a vallásos vonal...
2015. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mondd neki azt, hogy örülök, hogy megismertelek, de rájöttem, hogy nem vagy az igazi, sajnálom. Tudod, mikor a bokámmal történt valami, odajött hozám egy férfi, akinél úgy éreztem, hogy első látásra meg van a kémia.
2015. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ó a fiatalság... Na mit gondolsz, Szerinted mit kéne csinálnod? Tudod te azt nélkülünk is, minek bonyolítod túl az életed?
2015. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a társkeresős fiúnak, hogy sajnos, úgy néz ki, mégsem ő az igazi, mert találkoztál valaki mással. Ennyi.
2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
57%
Egy ribi vagy. Már most elkezdted és soha nem leszel megbízható. Csak azzal torődsz, hogy neked mi a jó. Ha utánam hagyigálnának, akkor sem kellenél. 22f
2015. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Merre laksz?

Megyek majd arra én is megficamodni, hátha hazakísérsz te is engem és én is meghúzhatlak! ;) :P

2015. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!