Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha egy részeg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy részeg csávó rányomul a barátnőmre?

Figyelt kérdés
egy kocsmában voltunk, a barátnőm melletem ált. és mögöttünk egy részeg férfiakból álló csoport, nézegette a barátnőm, az egyik mondta is hogy dejó segge van, meg hogy lekénne fotózni, meg hogy megkénne fogni. Anyit kell tudni, hogy én 17éves fiú vagyok, a csávó meg volt, vagy 30éves. eldurant ezek hallatán bennem a pumpa, és megfordultam, és mondtam neki az áldást hogy "mi a bajod köcsög" stb. erre vissza fordultam, mert elégé néztek minket a bent lévő emberek és nem akartam hogy ha véletlenül baj lenne, hogy kitegyenek, vagy ott mindenki előtt megverjenek. a lényeg hogy én nagyon sokáig küzdő sportoltam(4évig boxoltam). alig vártam hogy a csávó kimenyen a kocsmábol és kint elkapjam csak valahogy lelépet ugy hogy észre sem vettem. ha legközelebb ilyen történik mi a teendő? mit mondjak, vagy mit tegyek? kös

2015. máj. 31. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább hagyd figyelmen kívül szerencsétlen részegeket. Kivéve, ha fizikailag kezd el bántalmazni/zaklatni valakit, de akkor se verd be a pofáját, csupán tedd mozgásképtelenné!
2015. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Maradj a barátnőd mellett, és ha fizikailag is bántalmaznák, akkor lépj közbe.
2015. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne hallgass az elobbi kommentelokre! Hivd ossze a bandat es verjetek ki a sz#rt belole !
2015. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajj de kemény legény itt valaki.
2015. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
tesó szét kell verni a képét az ilyeneknek... szerintem azt hiszik hogy ha részegek akkor ennyivel le van tudva és gondolják ez mentség hogy ilyenek mondjanak meg stb... hidd el ha nem lépsz valamit a beszólogatás ellen akkor előbb utóbb tapizni is elkezdik, vagy elkezdi valaki... úgyhogy.... irtad is hogy boxoltál... tudod mi a dolgod B)
2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt akarod, hogy a fiatalkorúak intézetéből távozz 3 év múlva, 8 centi átmérőjű ánusszal, tedd amit a 3-as, 5-ös válaszoló mond.
2015. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm elég vegyesek azért a kommentek :)
2015. jún. 1. 17:48
 8/8 anonim válasza:
Igazuk van egyeseknek, ne csinálj semmit, hagyd,hogy fogdozzák a barátnődet stb .. -.- ennyi puhap.cs ....Nem kell minden esetben verekedni, de ha eldurvul a helyzet akkor belefér..Amúgy szerintem jól csináltad!
2015. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!