Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki? bűntudatom van miatta

Figyelt kérdés
megnyitottam a párom facebook üzeneteit, aztán leállítottam magamat, hogy mégis mit csinálok. tehát nem olvastam bele, viszont nem léptem ki rendesen csak egy másik lapra kattintottam, szóval a párom látta, hogy meg vannak nyitva az egyik üzenete. de nem mondott semmit. gondolom tisztában volt volt vele, hogy nem úgy hagyta ott. Azóta bűntudatom van. Felhozzam e neki a témát vagy felesleges? vagy el sem hinné, hogy tényleg nem néztem meg az üzeneteit?
2013. máj. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el akkor legördül a kő
2013. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rájött, vagy, ha rájött akkor ezek szerint leszarja. Most már hagyd a fenébe, többet ne csinálj ilyet, vagy hagyd ott ha ennyire nem bízol benne.
2013. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy túlreagálom, de ha fordított helyzet lenne bennem kicsit megváltozna valami...9hónaposak vagyunk, eddig ilyen konfliktusunk nem volt
2013. máj. 24. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
a hét problémája..
2013. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy egy kapcsolat akkor működik, ha nem kívülállók mondják meg, mit kéne tenned.


Ha valami miatt bűntudatod van, mondd el, ha nincs ne. Ha zavar valami, hozd fel. Nem bonyolult, csak kommunikálni kell a másikkal.

2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!