Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szerintetek szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Pár hete együtt vagyok egy lánnyal(15), ő biszex, és miközben együtt vagyunk, néha smárol barátnőivel. Ezt még magában elfogadtam.

Tegnap este folyamán táncolt egy másik sráccal, amivel még mindig nincs semmi gondom, mert én nem tudok és ha akar akkor nyugodtan. De amíg táncolt én egyedül voltam, miután abbahagyták a táncolást, leültek beszélgetni tőlem 30 méterre, fél órán keresztül vártam rá. Nem esett jól mondhatom, elmentem haza, meg se vártam míg végeznek, facebookon ma elmondtam a nem tetszésemet emiatt, azt mondta hogy túlságosan próbálom szabályozni, de szokjak hozzá mert ilyen még lesz. Amúgy se tudtam benne megbízni, de nem is nagyon ad rá okot. Én ezt nem akarom többször végignézni, ezt valószínűleg úgy tudom csak elérni, hogy szakítunk. A véleményeteket szeretném kérni, hogy ez elég ok-e, vagy érdemes-e emiatt szakítani.



2015. júl. 5. 20:00
1 2
 11/11 Gyémántlány ***** válasza:

Mindenkinek ez az egyetlenegy használható tanácsom ezen az oldalon; amint rosszul érzed magad a kapcsolatodban, vess neki véget! Legyen az bármilyen, baráti vagy jelen esetben szerelmi.

Neked aztán semmi keresnivalód egy olyan lánynál, aki nem foglalkozik veled, másokkal csókolózik (én nem értem, ezt hogy tűrheted) megbánt, és csak szomorú vagy miatta.

Fiatalok vagytok, srácok! Érezzétek jól magatokat, ez az életkorotok lényege. Nem kell most még másról szólnia a szerelemnek, mint a boldogságról, és a rózsaszín ködről. Ha ez nincs meg, itt az idő elbúcsúzni, és keresni egy olyan valakit, akivel jól érzed magad.

Szakíts. Jobb lesz mindkettőtöknek. Ő kötetlenül és a barátja miatti fejfájás nélkül smárolhat bárkivel, te meg kereshetsz egy lányt, aki megbecsül. Sok sikert :)

2015. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!