Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nincsenek rendes és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek rendes és értelmes srácok akik korombelirl? 15/L

Figyelt kérdés

Akkora nagy baj ha nem akarom magam leinni vagy nem akarok a randin cigizni? Mostanság egy re több olyan srac van akik csak ezt tarták menőnek!

De mi van a szeretettel romantikaval és az uriemberekkel?



2015. júl. 15. 23:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom bogaram, de pont kifogtad a szennyeket, igenis vannak rendes srácok

16/F

2015. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Az előző barátnőm azért hagyott el mert romantikáztam és az első randin nem egyből az ágyba vittem 15/f írj :)
2015. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Vaanak, mert én is létezek (ha akadrsz írhatsz, beszélhetünk), csak én meg nem találok normális lányt. Ha mégis....akkor az esélytelen.
2015. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

Nah..az a nagy helyzet hogy mindenki mondja h nincs normális fiu....de a monstani lányok is olyanok ,bunkok ,lenézik a másikat ha nála kicsivel rondább lány jön szembe de bas+ki miért kell lenézni a másikat...mostani öltözék push-up melltartó extra méretben , has polló, felhuzott nadrág (tüdő naci)..meg ilyen szar tetkók a felső karodra és ilyenek a menő lányok...és most a menő fiuk:ecset haj,rövid térd farmer,aztán márkás cipő v papucs,velső az kivágott,és kocka szemüveg,ennyi lenne a menő srácok című dolog ...amugy meg ezen a téren soha nem fogunk egyet érteni mert egy helyes srác is lehet normális,és lehet bunkó.És egy normális kevésbé helyes srác is lehet normális vagy bunkó szoval értitek aztán a lányoknál is ugyan ez van,a szép lányok lehetnek kedvesekés bunkok,és a kevésbé szép lányok lehetnek bunkok és kedvesek de a szép lányok legtöbbnyire elszálnak magugtol mert azt hiszik ők a világ szépei ..DE NEM...figyeljetek amugy ha a fiuk kevésbé lennének ilyenek,hogy egy csajra ránéznek és lerondázzák ez egyáltalán nem szép dolog de ha egy lány rá néz egy fiura akkor ő se mondja hogy ronda vagy,mert ez aztán tényleg bunkoság meg az hogy a fiukat lehet megbántjuk de azért ők sem szenvednek nagy kárt mikor ők mondják nekünk vagy lecsunyáznak hogy milyen ronda dagik vagyunk szoval ha valaki normális csajt vagy fiut szeretne az legyen nyitott mert igy soha nem fogjátok megtalálni az igazit mert mindenki mást hibásztat hogy a fiuk elvették az önbecsülésünket a lányok is ugyan ezt tették..hát nem ne a borito alapján itéld meg a könyvet....ha tetszik egy fiu v egy lány menj oda hozzá ne legyél beszari és kérdezd meg hogy van kedve egyet sétálni vagy beszélgetni....ha megismered akkor tudod meg igazán hogy kedves jo lelkű vagy bunko és nincs lelke xdd...bocsika ha valakit megsértettem



15/l

2015. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak... Gondolom te az a kivételes lány vagy aki senkit nem itél el a kül.... Ja bocsi nem.....

Ha észrevennéd a nem annyira helyes fiúkat és nem csak a leghelyesebbek után csorogna a nyálad akkor egyből kibővülne az esély az általad leírt fiúk megtalálására kb úgy 400.000-rel ha nem többel.


Értem én hogy kell valaki olyan akitől 3 edényt megtölthetsz a nedvességeddel, de akkor ne csodálkozz majd ha majd jól megkúrnak és kidobnak.


Vannak normális nagyon helyes fiúk is gondolom, de ők már lefoglaltak egy normális szép lányt.


Szóval vagy vegyél érsze másokat is vagy csodálkozz tovább.

2015. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
igazad van 25/25-ös itt mindenki megirja a salyát véleményét de a 15 éves srácokbol nem lesz romantikus galamb..ha normális értelmesebb fiut szeretnél vagy lányt akkor 16-17 éves fiuknál kereskélj...de a fiuk sokkal jobban szeretik a friss husit szoval nem baj ha fiatalabb vagy..
2015. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
saját bocsika félre irtam ... :)
2015. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni utolsó..
2015. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint, ez mind pont csak előny a normálisabb srácok azok megvannak a saját körükben ki hol, gép focipálya edzés vagy bárhol ahol a sok sztereotíp és asszociációs, beképzelt arrogáns emberektől távol van és nem kell a értelmetlenségeket hallgatni ahol maguk lehetnek.

Hiszen ebben a konstruktív, bolond világban elnyomó részt csak azok az emberek ,,érvényesülnek'' a társadalom nagy részében ahol nem kell értelmes viselkedést tanusítaniuk

2015. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlen elküldtem

Szóval:

Ez teljesen jó amit te állítasz magadról csak mint ahogy mondtam ezek elzárják magukat a mostani világtól és nehéz rátalálni az ilyenre, még várj pár évet vagy keress idősebbet

De úgyse kell elkapkodni a hirtelen jött siker sose jó

Se az gyors egyszerű győzelem,

Türelem rózsát terem

17/f

2015. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!