Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha kicsit zavar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girl016 kérdése:

Mit tegyek, ha kicsit zavar a barátom múltja?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 9 hónapja, hogy együtt vagyunk, kölcsönös az a szerelem, ami köztünk van. Semmi kétség nincs bennem, teljesen megbízok benne. De előkerült a napokban egy téma, ami kicsit nem hagy nyugodni, szerintem hülyeség, de mégis zavar, belegondolni, elképzelni (nem akarom, de mégis). Tehát, hogy még tavalyi, ill. tavaly előtti éveiben sok olyan lány volt, akivel volt egy éjszakás kalandja, erről pár dolgot mesélt, mert hülye fejemmel én voltam az, aki erőltette, hogy kicsit avasson be. És mondott pár olyan dolgot, amit nem kellett volna mégse hallanom. Ezen szerintetek is felesleges rágódnom? Mert szerintem teljesen, csak valahogy mindig előjön a fejemben.. van egy olyan lány, akivel egy suliba járok, most végzős, vele is volt együtt úgy a barátom, és kicsit kényelmetlen mindig nézegetnem.. Remélem érthető. :) Akárkivel beszélgetek privátban. Csak véleményt szeretnék, köszönöm! De tényleg minden rendben van köztünk, már több dolog összeköt minket, nagyon szeretem, ő is engem.

2015. okt. 28. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

megértem hogy zavar,főleg hogy ott az a lány...:D

de nézd a jó oldalát! Az egy éjszakás kalandoknál Te többet jelentesz neki,és légy magadra büszke,hogy miattad felhagyott ezzel az életmóddal :)

2015. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Drága az már a múltja, és igaza van az elsőnek téged többre tart, így már én is jártam (ilyen sráccal kapcsolatban) Úgyhogy tudok erről nem is kicsit ha gondolod írhatsz privit...

22/N

2015. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 es nek igaza van totálisan

(tudom hogy nem kéne választ írni mert ott a zöld kéz jel de erősítem, nyomatékosítom)

2015. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus mindenkinek van múltja. Neked nem volt senkid előtte? Ez a normális, tedd magadban helyre. Az én páromnak volt vagy 30 pasija előttem és nekem is legalább annyi nőm ... ha ezen rágódnánk, egy idő után senkinek nem lenne kapcsolata ...
2015. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!