Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hülye ötlet osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye ötlet osztálytárssal kezdeni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 17:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
Attol fugg . Én 10.-ben ismertem meg a jelenlegi férjem, 12 osztályosba jártunk, karácsonykor leszünk 8 évesek( évforduló,nem életkor xd ) és van egy kislányunk is. Álltalánosban is voltak kapcsolataim de azok nem olyanok voltak és igen, ahogy az elöttem lévők is mondták, nézhettük még ott egymást mig elnem mentünk más suliba v hasonlo.
2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én nem tartom jó ötletnek. Nekem volt hasonló kapcsolatom, egy évig voltam vele, majd mikor szakítottunk még négy évig nézhettem kikkel jön össze, 5 évfolyamos gimi első évében, nem volt túl kellemes. Persze ebbe még az is belejátszott, hogy a lány utána még egy jóideig teljesen depis volt, és kit talált meg mindig? Gondolhatod jó volt.

Tehát szerintem házi nyúlra nem lövünk szabály nagyon hasznos. Nem mellesleg, utána még lehet hogy egy baráti körbe is bekerültök, akkor meg végkép elkerülhetetlen a találkozás.

2015. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hülye ötlet. Hülye ötlet lenne sztereotípiák miatt elhanyagolni, és figyelmen kívül hagyni az érzéseiteket, és harcolni önmagad ellen; és meg se adni magatoknak/ egymásnak az esélyt, hogy esetleg együtt boldogok legyetek. Többet is tudok, akik osztálytársak voltak, és már jó sok éve boldog házasságban élnek, szóval...:) Hát próbáljátok meg, most veszítenivalód szerintem igazából nem lenne, szóval, hát komolyan, szerintem nem is lenne olyan nagy ügy átvészelni, hogyha esetleg közben kiderül, hogy mégsem, ha elnyomnád magad és meg se próbálnád, szerintem az jobban fájna neked, hogy adott esetben, kihagytad esetleg életed nagy szerelmét. Mert lehet amúgy, hogy egymásnak lettetek teremtve, és örök életre boldogok lehetnétek egymás oldalán. Hát szerintem kövesd az érzéseidet, arra menj, amerre a szíved húz; +Lehet, hogy bánnád, ha nem próbálod meg, úgyhogy szerintem veszítenivalód nincs, csak nyerni.
2015. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
+Kivételek mindig akadnak, szóval nem kell rögtön rásütni, hogy rosszul sül el,azt majd a Sors eldönti.
2015. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!