Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be? 15f

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kèrdezem , hogy ti előbb mit nèztek meg? Mi a fontos neketek pl: jól nèzzen ki , kedves legyen , szóval milyen tipusu, mindent írjatok le , köszi ! Kort

2015. dec. 22. 09:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Magasabb legyen nalam hogy milyen haja van az tok mindegy alkata lehet macko lehet barmilyen csak ne vekony mert es se vagyok vekony ennyi a kulso..16/l
2015. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem az elobb hogy legyen apolt minden teren es mindenhol es figyeljen magara es a megjelenesre..:)
2015. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp idősebb pasi.A haj mindegy csak jól álljon neki de nagyon birom a picit hosszabb tépett frizurát.Legyen romantikus de ne nyálas kedves VICCES helyes udvarias.Tudjon gitározni.Persze ez nem létfontosság.
2015. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eloszor is igen a magassag meg en nagyon nezem a szemet is(letezik szem fetis?!ahh mind1)meg birom ha valakinek kicsit hosszabb kusza voroses szoke haja van
2015. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igazából nekem olyan pasik jönnek be, mint a párom, szóval adok róla egy személyleírást. Kb 180 cm, izmos láb és kar, kis pocak, kis szakáll, hosszú, barna (raszta) haj, barna szemek, belsőleg meg humoros, barátságos, kitartó, kedves, figyelmes, gyerekszerető és családcentrikus. Az nagyon fontos nekem, hogy a párom szeresse a gyerekeket, nálam szóba se jöhet olyan, aki nem szereti őket.
2015. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Legyen kedves,vicces,usson megmeg egy bizonyos intelligencia szintet (de nem kell hogy szuper okos legyen),lehet evegy picit perverz, ne legyen az a nagyon nagyon jo fiu (nem mer semmit se bevallalni az anyjatol fugg meg mindig 16 évesen....)

Külsőre legyen magas,barna kicsit hosszabb haju,barna szemu, a bandas poloju jo zenei izlesu fiuk alapbol szimpik:3

Plusz pont:

Ha gitározik,ha metalt szeret, ha valami extrem sportot uz

15/L

2015. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Legyen…

▫ intelligens

▫ jó humorérzékű

▫ romantikus🙊

▫ figyelmes


Legyen…

▪ szőke

▪ kék (világos) szemű

▪ magas

▪ vékony, de mégis sportosan edzett

▪ legyen szívdöglesztő mosolya..

2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az első amit megnézek a szeme...

Ha elvarázsol vele, akkor rossz ember nem lehet. Ezután pedig ugye a mosoly.

A testalkat annyira nem fontos nálam, csak legyen izmosabb mint én, (nem úgy mint a mai "menő" gyerekek) és járjon sportolni is.

A haja mind1, csak jól álljon neki. Viszont a tök egyenes barnásszőke, a sötétbarna, és nevetni tilos de a szürke (nem öregember, fiatal srác) nagyon a gyengéim...

A magasság meg mind1, a legtöbb srác magasabb nálam, csak ne legyen 190 felett, mert azt már csak sámliról érném el...


Illetve ugye a humorérzék, hasonlóan hozzám picit perverz, jót tudjunk beszélgetni, és tűrje a sok dumálásomat...

2015. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, kihagytam hogy 18 éves... :P
2015. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem az a legszebb,ha nincs tudatos ideálod. Ezt úgy értem,hogy természetes hogy van akit egyszerűen levesz a lábáról a szőke haj, vagy a zöld szem, vagy a csókos száj, de nem kell ezt annyira tudatosítani,hogy ez egy magadhoz rendelt kép legyen. Minden ember sok kis más mozzanatból áll, és én is mindig olyan voltam,hogy nem volt ideálom, csak egy egész ember, aki jön és megszeretem, mert akkor úgy tökéletes:3
2016. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!