Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Félek a barátomtól de nem jogosan?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,Ő pedig 17 éves.

Nagyon nagyon könnyen felkapja a vizet,olyankor a falat veri vagy saját magát,de bárhol vagyunk,az utcán,otthon. A probémáit rajtam vezeti le(vagy a szülein). Engem nagyon szeret,ki is mutatja,miattam letette a cigit meg felhagyott a bulizással,tehát tudom,hogy szeret! A probémám csak az,hogy engem az előző fiúbarátaim mind megvertek,ezért félek a fiúktól de ezt Ő is tudja. Most mit tudok tenni,mert tudom,hogy soha nem ütne meg,de nagyon megijeszt a viselkedése. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha valami nem érthető kérlek kérdezzetek,segítsetek megoldani ezt,nagyon kérlek! Előre is ezer hála!



2016. jan. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Ez idővel csak rosszabb lesz, és akkor te következel.
2016. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az apád,vagy valamilyen férfi rokonod bántalmazott?

Szerintem mielőbb menj pszichológushoz,mert ha különben továbbra is agresszív fiúkat fogsz kifogni,ahogy már felismerted te is : " A probémám csak az,hogy engem az előző fiúbarátaim mind megvertek."

2016. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*mert ha nem.
2016. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2-el értek egyet.



25F

2016. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 én is egyet értek..
2016. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabadna hogy félj a fiúktól úgyhogy minél előbb menj el pszihológushoz hogy megoldd ezt a problémád,mert ha nem olyan fiúktól is félni fogsz a jövőben akik nem bántanának és ez hátrányodra lesz. A barátodról meg annyit hogy nem normális a viselkedése. Szerintem nem kéne vele maradnod. Tapasztalatból mondom. Tőle jogosan félsz..Az én exem is ilyen volt. Én is úgy tartottam hogy szeret,értem is felhagyott a cigivel sőt a bulikról is ugyan úgy lemondott,alkoholt sem ivott mellettem...de a viselkedése ugyan ilyen agreszív volt,üvöltözött néha a falat verte,telefonokat tört el,csúnyán beszélt velem és mindenkivel.. és 1év után odáig fajult hogy amikor szakítani akartam vele megpróbált megölni..nem azt mondom hogy veled is ezt fogja tenni csak figyelmeztetlek hogy nagyon vigyázz ezekkel. És legyél vele óvatos!
2016. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hagyd ott őt! ha ilyen 1x annyira ideges lesz hogy mérgében téged is megüt.. és ahogy az előttem szólok is mondták menj el pszichológushoz... ui.: Amelyik férfi meg üt egy nőt az nem férfi.... az előző pasijaid azok tehetnének 1 szívességet és fel akaszthatnák magukat.. 16/F
2016. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 El Greco ***** válasza:
Hát, jó lenne erről beszélned valakivel, akár szakemberrel. Az, hogy félsz a fiúktól nem jó és nem normális dolog, amiről az exeid tehetnek talán, de valahogy le kellene küzdened a problémát, hogy később ne legyen hátrányodra.
2016. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!