Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni? (Lent)

Figyelt kérdés

Amint elkezdek egy lánnyal egy kapcsopatot, onnantól kezdve nem ismerek magamra. Alapvetően nem vagyok egy önbizalomhiányos fiú, és félénknek sem mondanám magam, de mikor elkezdek egy kapcsolatot olyan problémáim akadnak mint egy félénk önbizalomhiányos embernek. Szóval az adott lányt nem merem megcsókolni, megölelni, vagy megfogni a kezét. És ha ez nem lenne elég még beszélni sem tudok, egy szó sem jön ki a számon. Majdnem minden kapcsolatom erre megy rá, mert azt hiszik a barátnőim hogy nem szeretem őket meg ilyesmi. Igazából én nem ilyen fiú vagyok, és nem is értem miért van ez, de nagyon szetetnék változtatni rajta.

Miért van ez?

És hogyan tudok rajta változtatni? :/


2016. jan. 8. 14:17
 1/1 anonim válasza:

Pista Bácsi segít.

Pilemenyit mert azt szeretem.


Viccen kívül:

Bizonyára zavarban vagy.Próbáld ezt elmagyarázni a párodnak.Ha megfogod a kezét,az csak tetszhet neki.Ettől nem kell félni.És ha már megfogtad a kezét lessz egy kis önbizalmad és jöhet a következő lépés.És így tovább.

X/lány

Aláírás:Pista bácsi.

2016. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!