Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után vagyok és éség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikee18 kérdése:

Szakítás után vagyok és éség vissza akarom szerezni. Hogyam csináljam?

Figyelt kérdés
2hete szakított velem mert azt mondta, h már nem érez úgy mint azelőtt. Osztálytársak vagyunk és suliban meg kerül engem. Hozzám se szól sőt hozzám se ér(mármint így hülyéskedésnél). Még az osztály legcsúnyább lányához is hozzá ér csak hozzám nem. Megkérdeztem miért ilyen fura, de nem hajlandó választ adni. Mit tegyek, h valahogyan visszaszerezzem???

2016. jan. 30. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
"Visszaszerezni" nem lehet - mert nem egy tárgy, emellett értelme sincs, mert ha nem akar veled lenni, nincsnek feléd kellö érzelmei, akkor semmi értelme. Vedd tudomasul, hogy ennyi volt és lépj túl rajta.
2016. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Hidd el, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

A felmelegített kapcsolatok viszont csak halvány tükörképei az eredetinek.

Ne akard visszaszerezni, főleg, ha ezt ő sem akarja. Abból már nem lenne szép kapcsolat.

2016. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elgurult, majd talán ha egyszer neki is lekoppan, h kellesz neki, akkor.


A párkapcsolatok 2 oldalúak, amíg ő nem akarja, addig nem fog menni. Márpedig a legvalószínűbb h nem akarja majd.

2016. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondta neked hogy már nem érez úgy irántad mint régen. Kérdésem,miért is akarod vissza kapni????

Gondolj bele,ha te lennél az ő helyébe,ha neked már ő nem kellene,de kapaszkodna beléd neked hogy esne? Zavarna nem? Sőt...

Nos hogy miért nem ér hozzád?? Talán mert tudja hogy te hogy érzel iránta,és tudja ha hozzád érne te azt pozitív jelzésnek vennéd amit ő nem akar.

Hagyd elmenni. Ennek a kapcsolatnak vége,és nyilván okkal.

Soha ne erőltessünk semmit,ez így van megírva.

Te boldog lennél egy olyan kapcsolatban ahol tudod hogy a másik fél már nem szeret? Hát én nem lennék. Majd jön más.

2016. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!