Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátnőm másfélév után szakított azzal az indokkal, hogy elhanyagoltam és nem érezte, hogy szeretem. Részben így volt. Igen elhanyagoltam de ugyanúgy szerettem mindig.

Plusz ugye az utolsó 1 hónapban volt ez, hogy érezte. És elkezdett beszélgetni egy régi barátjával akitől tiltottam. És amikor szakított egy hónap után összejött vele. De azt mondja, hogy nemtudja kit akar. Most vele van de közbe engem is szeret. csak azért nem akar velem lenni újra mert fél, hogy olyan lennék mint előtte vagy rosszab. Mit kéne tennem? törődjek bele, hogy a sráccal van vagy próbáljam meg visszaszerezni? Érdekelne a véleményetek.:(



2016. febr. 22. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerezd vissz!😃

Ígérd meg neki hogy figyelni fogsz rá!(és tedd is meg!)

2016. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit olyanak érzem, hogy ezek után nem érne annyit. vagy ne érdekeljen a büszkeségem?:/ nemtudom mi lenne a legjobb teendőm.
2016. febr. 22. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak tedd fel magadnak a kérdést...:

Tényleg szeretem még?

Ha igen akkor próbáld visszaszerezni

2016. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha már ő érzi úgy, hogy nem akar velem lenni? :(
2016. febr. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!