Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? 😞

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? 😞

Figyelt kérdés

Barátommal 11 hónapja vagyunk együtt... De most valami nem stimmel nálla... Régen mikor reggel találkoztunk (mivel oszttársak vagyunk) mindig megölelt és puszit adott és mikor elköszönt akár a tanárok elött is képes volt megcsókolni.


Most viszont...

Reggel még egy sziát se kapok és mikor elmegy akkor is csak akkor mondja (csak annyit) hogy szia (de semmi több)ha utánna megyek.

A kifogása hogy tegnapelőtt elött fájt a torka... (szóval ,,beteg") de nem hiszem mert akkor is egy szia belefér...


Félek hogy nem lesz ebből jó. Szerintetek mi baja? Mit tegyek hogy újra szeressen úgy mint régen?



2016. febr. 26. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet már tervezgeti, hogyan legyen vége. Én legalábbis mikor nincs kedvem a másikhoz, akkor szoktam kerülni és ürügyet kitalálni, amég nincs kedvem a problémáról beszélni. De ne igyál előre a medve bőrére, a legjobb dolog amit tehetsz, hogy harag nélkül, kedvesen aranyosan odamész, leülsz hozzá és megkérdezed mibaja, mondja el, mert mégis csak a barátnője vagy. Ha nem mondja el elsőre, ne erőlködj, mert azt mi férfiak nem szeretjük. Akkor úgyis kiderül egy idő után.
2016. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Beszéltem a legjobb barátjával is de semmi... Egyébként azt mondta még mindig szeret. De ezt csak írásban... Szóban nem. Nagyon hiányzik már és holnap lenne hónapforduló de nem jön el...(11.)
2016. febr. 26. 22:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet hogy tovább lépet rajtad. De ez még menthető szerintem ha megbeszélitek a dolgokat. Beszéljétek meg egy séta mellett. De legyetek egymással őszinték amennyire csak lehet mert ezzel az lesz hogy vége lesz a kapcsolatotoknak sajnos. De ezt senki nem akarja. Próbáld meg kérdezni hogy mi a baja mi történt
2016. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor remélhetőleg tervez valami meglepetést, legalábbis ez lenne kézenfekvő. Az ilyen elhanyagolás, főleg évfordulónál, ami jelképes is az elég szomorú. Ha nem változik semmi érdemes lenne leülni rendesen megbeszélni a dolgokat, hogy akarja-e folytatni a kapcsolatot vagy nem, és őszintén, nem kitérő választ várni
2016. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondtam már... Ezt próbáltam. De nem akar velem találkozni. Mikor szakítani akartam (3x) soha nem engedett el. Volt hogy másfél napig nem voltunk együtt (ez 3 hete volt) de utánna ő jött oda és (sesem láttam azelött sírni de...) sírva kérte hogy bocsájsak meg és fogadjam vissza. Egyből megtettem mert én sem bírok béküle élni...
2016. febr. 26. 22:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évessen eleve korai egy ilyen kapcsolat.
2016. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezt sokszor Megkaptam. De már sokszor szakítottunk hülyeségek miatt. Viszont nem bírjuk egymás nélkül.

De most nem tudom mi a baja...😞

2016. febr. 27. 12:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2016. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De mondom higy nem beszél velem...
2016. febr. 27. 13:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor ne foglalkozz vele!

Várd meg, amig lenyugszik.

2016. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!