Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kene tennem? Tanavstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Tanavstalan vagyok. :/

Figyelt kérdés

A baratommal 2 honapja vagyunk egyutt. Mielott osszejottunk volna 2,5-3 honapig csak beszelgettunk (skype, facebook)

Miutan osszejottunk akkor jo volt minden. Volt rengeteg temank. De az elfogyott. Aztan elkezdtunk telefonszexelni es az nagyon jo volt. De azt is meguntam. Egyszeruen amikor csinaltuk akkor mar nem izgatott fel annyira mint azelott. Es ereztem hogy kicsit beleuntam az egeszbe. Akkor egy hetveget egyutt toltottunk vartam hatha az egyutt toltott ido felrazza valamennyire, de amikor egyutt voltunk a csokolozas nem esett annyira jol, de vele lenni jo volt, meg megolelni.

Kicsit kesobb ra az elozo sraccal aki tetszett elotte, beszeltem es nehany regi erzesem visszatert...


Most mit kene tennem? Lehet az az ok hogy ritkan talalkozunk? Vagy hogy en nem voltam annyira szerelmes csak o amikor elkezdtuk a kapcsolatot? Szakitanom kene?

En ugy erzem amit eddig ereztem az mar elmult, de neha visszajon, meg az is amit az elozo srac irant ereztem...

16L,F



2016. márc. 2. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Túl jó sorod van, és nem tudod azt értékelni amid van. Meg forr a véred. Tökéletes úton jársz, hogy tucat nő legyél...


23/F

2016. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

telefonszex....jézusom..


Mi a francért beszéltél a régi sráccal?

2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 miert lennek tucat lany?

#2 o irt en meg csak reagaltam es ennyi

2016. márc. 3. 07:15
 4/4 anonim válasza:
91%
ne hogy azt hidd hogy ez az alkonyat!!XD nem mondod komolyan hogy két srác közül nem tusz választani!!!és komolyan telefon szex??normál szexel olcsobban megusztátok volna
2016. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!