Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret még? Vagy kellek még neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Vagy kellek még neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én és a barátom már több mint másfél éve együtt vagyunk, viszont az utóbbi időkben nagyon sokat veszekedtünk, és én nagyon hisztis hülye és elviselhetetlen voltam, és egyszerűen rám unt.. hétfőn úgy volt , hogy nála alszom, erre közölte, hogy elmegy a haverjaival inni... okéé.. nem aludtam nála. kedd délben írt, hogy szakitani akar mert már nem szeret, aztán találkoztunk délután és könnyes volt a szeme, amikor mondtam neki hogy szeretem.. megölelt és megcsokolt. azt mondta ő is szeret de már nem érzi azt mint régen.. elhiszem.. de én fogok változni legalábbis megprobálok.. aztán átjött hozzám.. szexeltünk, eszméletlen jó volt azt éreztem szeret.amikor haza ért alig írt... én nem értem , hogy mi van?? de azt mondta kellek neki csak időt akar.. és nem akar egy olyan kapcsolatot amiben folyton csak feszültség és vita van

mit tehetnék? szeret még?



#szerelem #akar-e még
2016. márc. 16. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Össze vagytok zavarodva.

Tényleg idő kell.

egyébként sokan megijednek amikor elmúlik a rózsaszín köd. Pedig ennek örülni kellene.

Utána tud megerősödni igazán egy kapcsolat...

2016. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg? Amikor elmúlik ez a "rózsaszín köd" utána erősödik meg?
2016. márc. 16. 12:01
 3/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Igen, mert akkor már nem a mézes mázas, kb vakon "látott" dolgok fognak motiválni a vele való kapcsolatra, hanem az eddig közösen megtett út, élmények, viták és kibékülések. Ezt mi puszta szeretetnek nevezzük asszem
2016. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!