Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan döntsek vele kapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek vele kapcsolatban 19F - 17L?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt, 17 éves lányról van szó, távkapcsolatban élünk, és ez így is lesz jó ideig (Magyarország- Németország) Ő Skóciába megy tovább tanulni, én maradok itthon. Ő azt mondta addig együtt lehetünk, és hogy szeret engem, de utána ha ott lesz az egyetemen, akkor szeretné élvezni az életet és partizni.


Kitartsak addig mellette? vagy felejtsem el, és keressek mást? A szívem fáj emiatt.



2016. ápr. 5. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez így butaság. Garantáltan vége lesz, minél tovább húzod annál nehezebb lesz. Ráadásul távkapcsolat... az amúgy se túl jó. Csak egymás idejét pazaroljátok.

De amúgy nem értem a csajt. Nem mindegy, hogy Németország vagy Skócia ? Ugyan úgy messze van innen mind a kettő, elég felelőtlen és butus gondolatok, nem arról szól az élet, hogy kipartizzuk a belünket, sőt ha emiatt szakítana az azt jelenti, hogy jó sok 1 éjszakást tervez. De hát ő tudja. Hagyjad ott, én biztos ezt tenném, főleg ha ilyenek mond.

2016. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld jöhetnek még :)
2016. ápr. 5. 16:33
 3/6 ghghg válasza:
100%

Hagyd :( én is távkapcsolatban élek egyetem miatt 1 éve. Akárki akarmit mond,kibírható. 2 dolog kell hozzá:

Emberi időközönként találkozni és a megfelelő hozzáállás.

A barátnőd sajnos nem gondolja komolyan. Te ne rontsd el emiatt a fiatalságodat

Tudom hogy nagyon r

2016. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ghghg válasza:
100%
*rossz,de jobb lesz ha megismertsz mást :))
2016. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ilyet ír akkor a barátnőd nem gondolja komolyan. Egy ilyenhez nagyon nagy erő kell mind a 2 fél részéről, és kitartás, és 100 százalékos bizalom.

Én egy Német fiúval vagyok "távkapcsolatban" fél éve, és hát nagyon nehéz. De ő mondjuk sosem reagált úgy mint ahogy a barátnőd, szóval ő teljesen hisz abban h ha befejezi a suliját ide jön hozzám. Ezt fél évvel ezelőtt ígérte meg nekem, és azóta nem volt olyan nap amikor nem beszéltünk volna skypon/chaten. De ha a barátnőd ilyet mondott, akkor nem hiszem hogy kitart majd melletted, jobb lesz ha békén hagyjátok egymást.

16l

2016. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. ápr. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!