Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, de nem számított semmit és csak ő kell nekem. Hogyan szerezzem vissza vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 éve voltunk együtt a barátnőmmel és nagyon szerettuk egymást, de jött egy olyan lehetőség amit szerintem semmilyen korom beli fiú nem tudta volna kihagyni (egy milffel) és hát megcsaltam. De igazából nem is ment az egész mert eszembe jutott a barátnőm szóval próbálkozott de mondtam neki, hogy hagyjuk inkább és eljöttem. A barátnőmnek nem mondtam el mert féltem, hogy elveszítem és rá is jöttem, hogy csak ő kell nekem. Viszont 2 hónappal később kiderült és egyből szakitott velem és már 1 hónapja próbálkozom hogy vissza kapjam, de mindig azt mondja, hogy szeretne velem lenni újra meg, hogy jó lenne, ha minden olyan lenne mint régen, de ő ezt nem tudja elfelejteni. Pedig tényleg nem ment az egész és azótan nem is próbálkoztam másnáp meg ilyenek mert tényleg csak ő kell nekem és vele vagyok boldog. Mit csináljak szerintetek?

2016. ápr. 17. 11:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Figyi ha a csajod nem tud főzni de a MILF meg igen akkor szimpla túlélési ösztön tesóm .... Maradj penge zabáld meg az exed anyja seggét és lehetsz a pótfaterja
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2,5 éve voltunk együtt a barátommal és nagyon szerettuk egymást, de jött egy olyan lehetőség amit szerintem semmilyen korom beli lány nem tudta volna kihagyni (egy családos férfival) és hát megcsaltam.


Tetszene, mi?

2016. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az vesse rád az első követ, akinek nincs folt a múltján."


Lehet, hogy számodra ez már science-fiction, de képzeld, egyszer se csaltam meg barátnőmet. Még csak nem is agyaltam rajta, hogy megtegyem-e, pedig lett volna rá lehetőségem. Nem olyan nagy erőfeszítés ám hűségesnek maradni ahhoz, akit szeretsz. A megcsalást meg azért ne állítsuk már be olyan piti, mindennapos dolognak, mint pl. dolgozatnál a puskázást. Lehet, hogy neked az, és neked elképzelhetetlen dolog a hűség, de egy valamire való, normális embernek tök alapvető, hogy nem Qr félre.

2016. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szégyen a futás, de az b... meg az anyját aki kerget!
2021. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!