Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buk.Adri kérdése:

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit összetettebb lesz.Én 15,barátom pedig 17 éves,8 hónapja vagyunk együtt. Mindketten szüzek még persze.. Pár hónapja elővette ezt a témát, és hiába mondtm, hogy még 2-3 évet várni szeretnék(vallásos nevelés/gimi..) azt még én sem hiszem el, hogy 20 éves korában veszíti el :D Persze megérti,mert szeret. Viszont azóta "elvonási tünetek" jelentkeztek rajta(ha lehet ezt a kifejezést rá használni),mert minden eshetőségben azt keresi, mikor lehetünk ketten valahol éjjel is(bácsikája esküvője Erdélyben pl.)valamint sokkal ingerültebb és nemes egyszerűséggel kényesebb.. Nem hinném, hogy bírom őt így még pár évig,szóval vagy szakítok vele(amit nehezen tudnák megtenni,mert szeretem),vagy megadom amit szeretne.( de ez ugyanannyi nehézséggel járna..) Ti mit tennétek?

2016. ápr. 24. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne kenyszerbol tedd meg, ha o ezt keptelen megvarni nem szeret igazan 15 vagy ami meg nagyon fiatal en es ennyi vagyok es en, ha lenne baratom biztosan tudtara adnam 3 evet varnek meg vele. Csak miatta ne tedd meg, neked lesz rossz te nem meg nem erre vagysz ami ertheto is. Es a szuzesseged nem elveszted, hanem odaadod valakinek, lehet te neki szeretned, de akkor varja meg, mert, ha rossz lesz tobbet senkinek sem adhatod oda, hogy jo/jobb legyen.

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2016. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.. De ahogy említettem is ő megérti,csak épp 17 éves kamaszsrác akinak minden havarja 15 évesen elvesztette.. Rossz nézni, hogy ő szeretné én pedig ennyire elutasító vagyok vele szemben. Nem tudom megbánnám-e vele,mert igaz,hogy mostanában minden kis dolgon vitázunk(minthogy nem ért meg valamit elsőre és 10 perc múlva már ott tartunk hogy sír mindenki nem akar szakítaninsenki,valamint nagyon sajnálja :D ) Csak hát ezek annyira rendszresk, és érzem rajta,hogy azért van,mert szeretné..
2016. ápr. 24. 00:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet o mar szeretne, de te nem es ilyen nyomas miatt ne tedd.

Elso vagyok.

2016. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szinte napi téma és állandóan alkuldozik.. Aranyos nézni,csak épp hosszú távon kiábrándító.
2016. ápr. 24. 00:39
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

15 évesen egy másik 15 évestől nem fogsz megváltó tanácsot kapni, bocs hogy ezt mondom első :/


A vallásos dolgokat elítélem, de ez egyéni problémám, tiszteletben tartom a véleményed, de 8 hónap már így is sok volt a 17 éves hormonzsáknak. Minél idősebb egy fiú, annál kevesebbet bír ki.


19 vagy, kb. két-három hónap lenne a várakozási időm, utána jönnének az elvonási tünetek, ahogy te fogalmaztál. Főleg így, hogy ő még szűz, alig bírja.


Meg tudom érteni mindkettőtök álláspontját, és senki nem fog tudni meggyőzni itt, gyakorikérdéseken arról, hogy mit csinálj, de én azt mondom, amire úgyis számítottál... ha szereted, tedd meg.


Nem mondom, hogy bullshit, hogyha ő annyira szeret, megérti, de három év múlva 20 éves lesz, és négy év kapcsolat után szexelni? NÉGY ÉV?! Rengeteg. Vállalhatatlanul rengeteg.


---


Ami viszont sokkal nagyobb segítség lesz, ÉS EZT OLVASD EL: előbb utóbb úgyis meggondolod magad, nem lesz belőle 3 év. Ne mondj neki konkrét időpontot, de mondd el neki, hogy várnia kell, de úgysem lesz 2-3 év, bírja ki. Te is be fogod látni, hogyha jól mennek a dolgaitok, akkor 2-3 év helyett 2-3 hónap múlva már jobban beleéled magad, és simán lehet, hogy nyár végére le is fekszel vele.


Szerintem ez fog történni.

2016. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod ne tedd meg. Ha belül akarod de a külső tényezők akadályoznak csak meg (pl neveltetés) akkor próbálkozz elszakadni tőle és tedd meg. Nálam sose volt opció, hogy jó akkor lefekszem vele így hogy én nem akarom mert képtelen lennék rá. (már a gondolattól is sokszor a sírógörcs jön rám) Azért remélem nálad nem ez a helyzet, de ezen a téren csakis azt szabad tenni amit te helyesnek érzel. Ezt a barátom monta amikor már annyira kikészültem hogy felvetettem neki hogy majd becsukom a szemem és igyekszem nem odafigyelni, kibírom valahogy csak legyünk túl rajta. Ő beszélt le róla, mert olyan első együttlétet szeretne, amit mindketten élvezünk és nem akar egy rettegő fadarabot megerőszakolni. Mi kb 2 éve jöttünk össze, azóta vár. Én nem érzékeltem ezeket az elvonási tüneteket, persze nyomulós ilyen téren, de sose próbálkozik többet csinálni vagy szóban erőltetni. Szóval irtó nagy szerencsém van vele. Ettől függetlenül nagyon sajnálom, de komoly gátaim vannak amiket egyedül lehet nem is tudok feloldani, de igyekszem azért. Azt hiszem ebből egyértelmű hogy mit tennék, de azt hogy te mit teszel neked kell eldönteni. 19l
2016. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. Válaszolónak:

Igazad van,én is tudtam belül ,hogy valószínűleg ez lesz,csak szerintem valamiféle megerősítésre vártam,hogy nem vétek nagyot :D Amúgysem várattam volna 3 évig,ahoz túlságosan szeretem,hogy annyit lássam szegényt kínlódni miatta😃

2016. ápr. 24. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

őszintén mondom, kicsit sajnállak emiatt..nem azért mert vallásos vagy, hanem hogy erre neveltek hogy eddig várj, pedig 18 éves kor alatt se bűn az ilyen..

én is úgy gondolom hogy gondold át ezt az egészet, melyik a fontosabb (vallás betartása, vagy a barátod), és ez alapján dönts :)

2016. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, ne tedd meg!

Nagyon alja megítélésed lesz,ha 15 évesen veszted el. legalábbis nekem a kis ri.banc jelző jutna eszembe rólad.

Tényleg ne tedd meg kényszerből, mert csak ő akarja....az neked nem lenne jó. 15 évesen még fiatal vagy ehhez...

2016. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha semmiféle képpen nem bírja, de te meg még mindig nagyon nem szeretnéd, mondd neki, hogy veszítse el valaki mással.
2016. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!