Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buk.Adri kérdése:

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit összetettebb lesz.Én 15,barátom pedig 17 éves,8 hónapja vagyunk együtt. Mindketten szüzek még persze.. Pár hónapja elővette ezt a témát, és hiába mondtm, hogy még 2-3 évet várni szeretnék(vallásos nevelés/gimi..) azt még én sem hiszem el, hogy 20 éves korában veszíti el :D Persze megérti,mert szeret. Viszont azóta "elvonási tünetek" jelentkeztek rajta(ha lehet ezt a kifejezést rá használni),mert minden eshetőségben azt keresi, mikor lehetünk ketten valahol éjjel is(bácsikája esküvője Erdélyben pl.)valamint sokkal ingerültebb és nemes egyszerűséggel kényesebb.. Nem hinném, hogy bírom őt így még pár évig,szóval vagy szakítok vele(amit nehezen tudnák megtenni,mert szeretem),vagy megadom amit szeretne.( de ez ugyanannyi nehézséggel járna..) Ti mit tennétek?

2016. ápr. 24. 00:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
57%
ha tényleg 100% ig biztos vagy benne, hogy szeret és nem csalt meg soha ezaz idő alatt akkor szerintem tedd meg. de ha nem annyira jó a kapcsolat meg stb írtad, hogy sokat veszekedtek inkább várj egy kicsit. esetleg csinálhatjátok a dolgokat nagyon lassan. szerintem a kor nem fog semmin változtatni várhatsz 20 éves korodig és akkor is átverhet egy 25 éves kor alapján nagyon érettnek titulált férfi. ezaz egész rajtad áll később is átverhetnek, kihasználhatnak kizárólag a kor miatt nem fog semmi változni.
2016. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"azt még én sem hiszem el, hogy 20 éves korában veszíti el :D"

"A szüzességet nem elveszted, hanem odaadod valakinek." tiszteletem az első válaszolónak, akárhány éves, érettebb kommentet nem olvastam...


Amúgy valamit egy életre odaadni valakinek, elég nagy felelősség, nem várhatja el tőled, nem kell mindig másokkal példálózni, hogy ők hogy csinálják.

2016. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!