Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hamar lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hamar lenne eljegyeznem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Jövő hét után pénteken lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. És úgy terveztem, hogy Május 27.-én jegyezném el. Mindketten akarjuk. 17 évesek vagyunk mindketten.
2016. máj. 9. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aham
2016. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A kor nem számít, ha tényleg szeretitek egymást. :) Én támogatom, de egy házasságba akkor menjetek bele, ha már minden adott a későbbiekben(anyagi, lelki- és érzelmi biztonság). :)
2016. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint elég korainak tartom a dolgot, de nem nekem kell eldöntenem, hanem neked. Abba gondolj bele, hogy ha el is jegyzed, hány év múlva tudod majd ténylegesen elvenni? Ilyen fiatalon teljesen "felesleges" az eljegyzés, hiszen még együtt sem tudtok élni, saját jövedelmetek sincs, végzettségetek sincs, amivel dolgozni tudnátok, nem hogy esküvőt szervezni. Nem maradtok le semmiről, ha vártok még vele.
2016. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak együttélés után jegyeznék el bárkit is. Akkor derül ki, hogy kijöttök-e egymással. Addig persze minden szép és jó, míg csak randizgattok.
2016. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
majd jövőre
2016. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj neee. Egy eve vagytok egyutt? Az semmi. En ismerosomek veletek egykoruak es negy eve vannak egyutt, megse jegyezik el egymast. Ket eshetoseg van, az egyik h a lany visszautasit (mert van agya es szeretne meg elni egy kicsit), es onnantol a kapcsolatotok docog, majd elobb utobb megszakad. A masik pedig h ha neadjisten belemenne nem hinnem h sokaid eldegelnetek. Egyreszt egy eves kapcsolatban a felek meg nem ismerij annyira egymast, masreszt pedig amikor 20 lesz, es latja majd a vele egykoru lanyokat bulizgatni es (valljuk be) egy kicsit k🔫rvalkodni, golyataborokban a fiukhoz ossze vissza bujni, akkor jon csak ra arra h ez egy hiba volt
2016. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 1 év kevés minden korban. Mármint eljegyezni lehet, csak felesleges. Szerintem.
2016. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy év nem olyan sok idő, mint ahogy gondolnád. Nincs értelme sietni. Amúgy hogy hogy van penzed jegygyűrűre azért az nem olcsó
2016. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!