Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-18 év körüli csajok, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 év körüli csajok, mi tetszik nektek sokszor egy 25-30 éves pasiban?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem.

Kort is írjatok lécci :(



2016. máj. 20. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok.

És a nemi szerv 20 éves korig nő, vagyis statisztikailag nagyobb arra az esély hogy egy idősebbnek nagyobb mint egy fiatalabbnak.

Nem azért de egy 29 éves miről beszélhet egy 19 évessel?

Én nem tudok 19 éves létemre beszélni 17 éves lányokkal (igen sokan azt hiszik hogy a lányok hamarabb érnek de ez bullshit).

2016. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó arról olvasni, hogy a fiúk azt hiszik jobban megértik a lányokat, mint maguk a lányok :) Ez a göcsörtös ler**ancozása azoknak akik a 4-5 évvel idősebbekkel járnak mondjuk a 18 éves lány egy 23 évessel, szánalmas :)

Figyu. Barátőm 17 évesen ismerte meg az akkor 24 éves barátját. Egy évre rá kiderült, hogy a csaj szívbeteg, de a srác mellette maradt vitte kezelésekre, nagyon sok költségét állta, mert hát nem olyan anyagiháttere van a lánynak hogy ezeket az árakat mindig megfizessék.

Most képzeld el mi lett volna, ha egy 20 évessel jön össze. Valszeg otthagyja, hiszen "ő még fiatal, neki élnie kell" :)

Ezen jobb elgondolkodni :) Vonzó az, hogy stabil a háttér, hogy komolyabb dolgokról is tudok beszélgetni :) Hogy valamilyen szinten már egy "lenyugodott" emberről beszélünk. Én 18 vagyok és tudom hogy minimum 4-5 évvel idősebb barát kell mellém, aki mellett fiatalon tudok gyereket vállalni (mert valljuk be... 22-23 évesen nem hinném hogy te mint férfi már akarnál gyereket) és aki kicsit megkomolyít :)

Ha emiatt r**anc vagyok, akkor az vagyok :)

2016. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%

Én egy szóval sem mondtam hogy jobban megértem a lányokat mint saját maguk.

És a legtöbb lány általában azzal jön hogy érettebbek mint a fiúk, de ez egy hatalmas hülyeség, ne hogy már egy olyan lány higgye magát érettnek aki az Alkonyatnál még nem nézett komolyabb filmet.

De a barátja idősebb volt, mellette eléggé pénzes, volt kocsija, + pénze, ilyen dolgokat egy fiatalabb nem engedhet meg magának.

Én egy fiút sem ismerek aki egy ilyen miatt otthagyná, ha van az emberben minimális empátia akkor segít neki.

És egy idősebbnek alap hogy van anyagi háttere, már jó pár éve a szakmába lehet + lehet hogy van nagyobb iskolai végzettsége.

Elképzelhető hogy eddig rossz emberekkel próbáltál komolyabb dolgokról beszélni, én sem tudtam eddig szinte 1 lánnyal, fiúval se beszélni komolyabb dolgokról beszélni, + olyan dolgokról beszélni amik engem is érdekelnek, melyik lány szeretne beszélgetni dalszövegek kielemzéséről?

Eddig egyik ismerősöm sem igazán akart róluk beszélni.

Egy ember nem attól lesz komoly hogy 22-23 évesen gyereket akar.

2016. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!