Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomat még mindig érdekli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat még mindig érdekli az exe?

Figyelt kérdés
Szóval a történet annyi,hogy a barátom osztálytársa az exe is, és sokat fényképezgettek és én mondtam ,hogy engem ez zavar és ne fényképezgessen vele. Nem is fotózkodott vele ,semmi. De aztán az exe (távoli rokonom) elszólta magát,hogy ő mindenről tud rólunk,mert elmondja neki a barátom. Aztán meg képes volt a barátom az öcsém előtt megölelni,puszilni az exét,és rá hónapokra előttem is ölelkeztek. Nem tudom mostmár,hogy mit is higyjek. Ő azt mondja, hogy egyáltalán nem érdekli,és még mondtam is neki , hogy ne ölelgesse,erre előttem ölelgette. Nem tudom,hogy most mi legyen. Vele maradjak vagy ne ? Jah és ráadásul ritkán látjuk egymást mert messze lakunk egymástól,úgyhogy nem is tudhatom,hogy micsinálhat.Minden választ előre is köszi.

2016. máj. 30. 23:27
 1/7 zombienyul válasza:
48%

Először is, egy EX barátnak/barátnőnek SOHA nem mesélünk az aktuális kapcsolatunkról, mert semmi köze hozzá :) Max "aha minden rendben szeretjük egymást" de a "mindenről tud rólunk" fogalmazásos elég sok mindent takarhat, aminek én nem örülnék...


A második pedig, mégis milyen dolog az, hogy előtted ölelgetni, meg öcséd előtt puszilgatja az exét? O_O Úristen, azért ez több a sokknál... Most elképzeltem, hogy az én barátom ezt csinálja és cseszettül nem örülnék neki.. de ő sem ha fordítva lenne :/ Oké, hogy tartsuk meg a jó viszonyt és ne utáljuk egymást, de maradjunk egy bizonyos határnál.


Nézd nem mondom, hogy szakíts vele, de ülj le és mondj el neki mindent, ami ide leírtál és hogy ez téged bánt és ha nem képes "elszakadni" az exétől, akkor nem fogod ezt sokáig bírni. Ha szeret belátja, hogy ez neked fáj :/

2016. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem, ahol igazán megreccsen a dolog, az a bizalmatlanság. (akár van oka,akár nincs)

azt irod:ráadásul ritkán látjuk egymást mert messze lakunk egymástól,úgyhogy nem is tudhatom,hogy micsinálhat


ha egy párkapcsolatban nincs meg aza feltétlen bizalom, hogy akár még az életedet is a másikra mernéd bizni, akkor az már veszett fejsze nyele, csak vergődés.

2016. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ez a megalázás. Ezt így hívják, tanuld meg.. Akit egy kicsit is érdekli még az exe, azt hagyjuk a francba, pláne, ha ilyen a viszonyuk.


A bizalom nincs meg, nem kell tagadnod. Gondold át.. Így akarsz lenni évekig? Max. 17 éves lehetsz, van elég ember még.


Tudom, fáj, amiket írok, de ne ragadj le egy ilyennél, ha annyira szeretne, akkor érted megtenné és nem alázna meg mindenki előtt és feszegetné a határaid.


Szóval a választ te is tudod, csak szereted ezt az idiótát és nem tudod megtenni. ENNYI!

2016. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tényleg megalázó.

Azzal, hogy azok után ölelgeti az exét hogy megkérted ne tegye (bár ez magától értetődőnek kellene lennie!), az is elképzelhető, hogy sajnos csak eszközként használ téged arra, hogy újra visszaszerezze a barátnőjét.

Ezen nincs mit gondolkodni, a kapcsolatotokért tenni akarás egyoldalú. Másrészt a távkapcsolat az érett felnőtteket is próbára teszi, tiniknél általában pedig halott próbálkozás.

2016. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy vissza akarja szerezni az exét mert soha nem szerette és ahoz képest,hogy osztálytársak semmi nem történt. Én mindent elmondtam már neki,hogy mi zavar,mi rossz és azt mondta ,hogy több ilyen nem lesz hmm de nm tudom.
2016. jún. 1. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:

"ahoz képest,hogy osztálytársak semmi nem történt"


Előző bejegyzésed: "ritkán látjuk egymást mert messze lakunk egymástól,úgyhogy nem is tudhatom,hogy micsinálhat"



Most akkor melyik mondatod nem érvényes? Ez így elég ellentmondásos.

2016. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A csajnak van barátja(nem is egy ) Nem hinném,hogy így lennének vagy kitudja már :/
2016. jún. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!