Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátomat...

Mit tegyek ha a barátomat jobban érdekli a számítógépes játékok világa mint a sport amit csinál?

Figyelt kérdés
Az a baj sajnos hogy azt veszem észre hogy mostanában szivesebben ül le a gép elé mint velem edzeni. Hagytam neki három napot hogy hátha kijátsza magát egy kicsit és ez a latt a három nap alatt valóban játszott, de nem változott a helyzet. Mit tegyek hogy jobban érdekelje az edés? Másnak is van ilyen problémája?

2015. aug. 6. 16:23
 1/9 anonim válasza:
Hagyjad, éretlen. Majd én elmegyek veled edzeni! :D
2015. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit eddzetek? Menjünk hárman! :D
2015. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mivel játszik? :)
2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Versenytáncolunk és ő a párom szóval kellene ő is ahoz hogy elérjünk valamit. Amugy meg lolozik de mikor nállunk van gta-val játszik.
2015. aug. 7. 00:54
 5/9 anonim válasza:

Nálunk 4 éve ez van, én már megszoktam :D Inkább játszok én is vele.


Ülj le vele beszélgetni, ha fontos számodra a tánc. Három nap alatt egy fiú se tudja kijátszani magát, ha játszani akarnak, az nagyon sokáig fog tartani (az én barátom hetedik éve ugyanazzal a játékkal játszik...)

2015. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom nem is ugy gondoltam hogy örökre kijátsza magát hanem ha hagyom három napot akkor talán pár órát foglalkozik mással is, de annyira reménytelen. Azt mondja hogy eztel akar foglalkozni majd felnőtt korába. Azt hiszi ezzel el tud helyezkedni és nem tudom neki elmagyarázni mert nem érti meg hogy ez éretlen elképzelés mert ez nem igy van.
2015. aug. 8. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül éretlen elképzelés, rengetegen megélnek az esport ból, de lol eléggé telített és egy magyar kisfiú soha nem fogja felvenni a versenyt egy dél-koreaival.

+ az esportolóknak már akik komolyan csinálják, kötelezően kell testedzeniük, mivel folyamatos mentális frissességre van szükségük, aki beletemetkezik és semmi mást nem csinál, csak hagyja, hogy a játékfüggősége teljesen eluralkodjon rajta, az nem esportoló, csak egy egyszerű függő... ebből lesz majd később a depresszió, aztán a teljes életképtelenség... ha rám hallgatsz, ha nem tudod kiráncigálni az álomvilágából, akkor addig szállj ki a kapcsolatból, amíg nincs rossz hatással rád is.

2015. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20:17 Kicsit meghökkentő a depresszió meg ilyesmi, de van egy igazság alapja és teljesen egyet éretk , higy ez az élet stílus nem vezet semmi jóra. Nem törődöm semmivel és senkivel csak hagy menjek játszaniy
2015. aug. 9. 03:49
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ezt csináltam 5 éven keresztül, közben észre sem vettem, hogy elfogytak a valódi barátaik és 18 éves koromban, mikor elkezdtem warcraftozni, akkor voltam 78kg, 23-24éves koromban, mikor észbe kaptam, akkor 130 felett...
2015. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!