Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves lány vagyok, tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok, tetszik egy 16éves fiú, ő bevalotta nekem, hogy tetszek neki. Mit tegyek, ha tetszik nagyon?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszünk egymásnak,csak túl fiatal vagyok ezért nemakart tőlem semmit se.😕

2016. jún. 5. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 év nem a világ, egy volt osztálytársamnak is ennyi idősen lett barátja aki ugyan úgy 16 volt. Mondjuk a szülők 1 évvel később lettek beavatva :'D
2016. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyu, nagyon nagyon nagyon fiatal vagy még azaz igazi ˇpárkapcsolathoz. én szerintem ne kezdjetek el járni,mert nem lesz meg a közös hang.
2016. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
13 évesen már viszket nektek, tedd amit jónak látsz.
2016. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem, ha tényleg nagyon tetszenél neki nem számítana, hogy mennyi idős vagy. Lehet, hogy csak átvert ezzel a dologgal (tapasztalatból mondom)

De nme biztos, nem ismerem a barátodat.

2016. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendes fiú,nemhiszem ,hogy átvert.és egyszer talalkoztam vele es olyan voros lett ,es kicsit dadogott😃😂😂
2016. jún. 19. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok 5 forintban, hogy te leszel a következő "13 éves vagyok és terhes" kérdés kiírója.
2016. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan a fenébol tudod azt h nem aka tőled semmit se? Na mindegy szerintem nem a pasizással kéne foglalkoznod 13 évesen... Ezt nem viccből mondom! Várj még 2 évet vagy legalább 1 évet! De ha tényleg tetszik és ha egyfolytába rá gondolsz nem birod kiverni a fejedből akkor próbáljátok meg! Pont jo a korkülönbség de én azért irtam h inkább ne mert rossz vége is lehet!
2016. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert régóta ismerem
2016. jún. 20. 06:36
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintetek a fiunak kene kezdeményezni?
2016. jún. 24. 15:01
 10/11 anonim válasza:
Hát az lenne a normális,ha a srác kezdeményez,nem te futsz utána.De ha kedves meg bírod,akkor szerintem nincs akadálya,hogy pár év múlva együtt legyetek:) Hajrá:)
2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!