Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 17éves lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi_55 kérdése:

Szerintetek 17éves lány, paszolna egy 24éves fiúhoz?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről? A fiú már 1éve hívogat..Eleinte sokat jártam ki vele és tudom ..,ilyen öregebbekel nem is kéne szóba álnom,de az a helyzet,hogy beleszerettem. Mikor megismertem még minden rendben volt. Viszont volt az exe..akivel 2 évig jártak és miközben velem volt.(randik,stb.) aközben a exével "hentergett az ágyban".Pedig nekem szemembe mondta ,hogy nem lesz közöttük semmi,és engem nem bolondítana csak úgy.! És én hittem neki..

De ahogyan megtuttam hogy ő milyen is igazábol rögtön töröltem őt az életemből. Viszont azt nem értem hogy már kábé 1 éve hívogat ki..és megtuttam,hogy amikor engem elvesztett akkor sírt.(fiúk pedig úgy gondolom,hogy ritkán sírnak lány után..azaz amikor igazán szeretik)

Mostanában is még rám szok írni és ki akar hívni randira..,de én folyton lemondom neki. Mert ismerem már őt.

Sokan mondták felejtsem el mert egy szemétláda...de valahogy így nem megy.

(Helyesírásért bocsi)



2016. jún. 10. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a korkülönbséggel van probléma. Az nem számít ha szeretitek egyámst. Úgy gondolom, te érettebb is vagy a korosztályodnál. Itt azzal van a gond, hogy aki egyszer hazudott az újból megfogja tenni. Részemről egy ilyen után annyi a bizalomnak, és bizalom nélkül meg nincs kapcsolat. Jobb lenne ha elfeljtenéd azt az embert, de tudom, hogy nem egyszerű mert gondolom a szíved hozzá húz. Ha tényleg nagyon szereted akkor adj neki még egy esélyt hogy bizonyítson.
2016. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Túl sok
2016. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén ez a srác nem hiszem h komolyan vesz téged...


A korkülönbség se kicsi amúgy de önmagában ez nem lenne gond.. Bár ő lassacskán 30 felé közeledik te meg épphogy elmúlsz majd 20... Ez azért okozhat majd fejtörést..

2016. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van :) Bár szerintem egyszer menj ki vele beszélgessetek, mond el hogy mi a helyzet, hogy mit érzel, hogy gondolod., és majd kiderül :)
2016. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerinte menj el egy talira,arra való tekintettel hogy valamikor volt valami közötök egymáshoz és ad meg neki a lehetőséget.Lehet hogy meg tud győzni és adsz neki meg egy esélyt,de ha nem az sem baj!Meghallgattad tiszta a lelkiismereted és legalább lezárhatod ezt a fejezetet.Így tiszta mind kettőtöknek.Szerintem menj el! :)
2016. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok ez a korkülönbség, 17 évesen nekem 26 éves fiúm volt, de tény hogy más korszakot éltek. Neked most első a tanulás, és ha erre semmilyen formában nem akar tekintettel lenni, akkor ejtsd.

A kiderült tények tekintetében én nem kezdeném vele újra, de ebben mi csajok nagyon eltérően tudunk reagálni... Nem tudom, hogy ő most dolgozik, vagy tanul, de ha annyira szeret, akkor nyilván visszavesz kicsit a járkálásból, eleve, ha igazán szeret valaki az tényleg minden élményt Veled szeretne megélni.

Ha nem tudod elfelejteni, akkor nyilván valamilyen formában teret kell engedj neki az életedben, de semmiképp se az ágy, vagy a parkbéli padok legyenek a közös nevezők.

Van akit én is hasonlókért nem tudok elfelejteni, szerintem erre gondolnak, mikor azt mondják megvan a kémia. Nos, igen, de a kémia múlandó. Főleg a te meg az korában. Valami barátság félével kezdeném. Én. Mondjuk én fizikailag teljesen megundorodtam azoktól a srácoktól, akik megcsaltak, szóval nem okozott problémát távol tartanom magam tőlük, akkor se ha nagyon bánták a dolgot. Én megbocsátottam nekik, de tényleg bármikor beszélek velük, van akivel találkozom is, vagy találkoztam, de a gondolatától is, hogy fizikálisan is kapcsolatot teremtsek velük, fúj. Ki tudja mit nem tudott az a lány a testéről, hogy beteg e, honnan lehet tudni, hogy használtak e gumit? Persze mondani sok mindent lehet.

Én nem hiszek a megcsaláson túl is tartó párkapcsolatban, de van aki nem ilyen gyogyós. :D Meg más, ha van egy gyerek, meg egzisztencia...

Mindenesetre már csak azért is találkoznod kell vele, hogy megtudd miért nem tudod elfelejteni. 1 év távlatában, ha nem is találkoztatok, lehet beálmodtál magadnak róla egy képet, és beleszerettél az általad alkotott mázba, ami olyan mint ő, csak... Az ilyen megálmodott palikat csak a valós másuk tudja eloszlatni. Mindenesetre maradj a józan eszednél, ha vele találkozol. Ha egyszer átvert, másodszorra is megteheti...

A fiúk is tudnak sírni, de még hogy! A lányokhoz képest persze kevesebbet, meg a társadalmi elvárások miatt nehezebben törik el a mécses nyilvános helyen, de magányukban legalább annyi könnyet ejtenek mint egy nő, bármiért, ez nem jelent semmit...

2016. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez hasznos válasz volt! Köszönöm...szerintem is fogok talizni vele. Es majd meglatom mi lesz
2016. aug. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!