Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik fiú-lány közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel Barna kérdése:

Létezik fiú-lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány. vele nem akarok többet mint barátság. ő sem velem. ezért eldöntöttük hogy leges-legjobb barátok leszünk. sokak szerint ez hülyeség. azt akarják hogy kezdjek bele nagyobb dologba mint barátság. de én nem akarom. Jól teszem?

2016. jún. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
létezik, és jól teszed.
2016. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen, ezt hívják érzelem nélküli szexnek :O.. CSak még kicsi vagy, hogy elkezd :D

17F

2016. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
van :) nekem 2 legjobb barátom van , az egyik fiú :)
2016. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem létezik. Az egyik mindig többet akar a másiknál és az már nem barátság:) (csak sokan nem ismerik be még maguknak sem)

Szóval létezik-e nő és férfi közt barátság, és ha igen, miért nem?

2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Jajj itt is aztán van tapasztalat... Én az exemmel vagyok baráti kapcsolatban legjobb barátok vagyunk. Neki van barátnője, én nem szeretnék tőle semmit. A barátnőjével is jóban vagyok. Hagyjuk már ezt a nem létezik fiú-lány barátság baromságot. Ahol nem kivitelezhető ott a büszkeség a gond vagy a sértődés.
2016. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
nincs !! gyerek korban meg tini korban még lehet
2016. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Jaj 5-ös! Képzeld, van tapasztalat! De nagyon bölcs itt mindenki! Hány éves vagy, tinikém? Exel barátság? Ezzel áltatod magad? A tinik bemagyarázzák maguknak, h barátok maradtak, de ilyen nem létezik! Ez baromság!

barátok maradtatok? Velem ha egy ex még barát akart maradni, simán odavágtam neki, hogy kösz, van elég barátom.

30/L

2016. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Saját tapasztalat, hogy sosem volt még lány barátom fiúként.

Ha valakivel megvan az összhang, akkor meg tuti többet akarnék. Megpróbálnék továbblépni ha lehet. Ha nem lehet megszakítom az egészet inkább.

2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dani, ezt te tényleg feltetted? :"D

Jelige: esőben harap a ponty :D

2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Létezik :) Egykkori padtársammal utáltuk egymást aztán lassan elbirtuk viselni a másikat . Valahogy barátok lettünk és mikor nekem problémám adodot ő meghalgatot 7 éve vagyunk legjobb barátok. Bármikor őssze futunk véletlenűl képesek vagyunk ugy beszélgetni mintha minden nap találkoztunk volna. Mind ketőnknek van párja .Én nagyon kedvelem a barátnőjét nincs bajunk egymásal ő is szeret engem az én páromnak sincs semi baja a fiu lány barátságunkal mivelhogy páromnak is van legjobb lány barátja. Mikor ezt elmesélem bárkinek kétkedve fogodjak mondván hogy fiu lány közöt nincs barátság de soha egyikönk se akart többet a másiktol.
2017. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!