Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi1123 kérdése:

Ti mit tennétek ha a párotok nagyon messze van tőletek és a hiánya már teljesen felemészt?

Figyelt kérdés
A párom már 3 hónapja az ország másik szélén dolgozik emiatt nagyon ritkán (1 hónapban 1-2 napot) töltjük együtt az időt. Mivel napi 12 órába dolgozik keveset is tudunk beszélni :( Gondoltam már arra hogy ki megyek hozzá de a napi 12 óra munka miatt nem megoldható.Szeptembertől pedig újra suli. Ti mit tennétek a helyembe? Nagyon szeretjük egymást és egyikünk sem akarja elveszteni a másikat :(
2016. jún. 17. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A neten biztos, hogy tartanám a kapcsolatot, skype, facebook de tudom, hogy ez nem elég. Néha megpróbálnék beiktatni valami találkát, bár írtad, hogy nem megoldható de én azért próbálkoznék ezzel. Ha meg semmi esély akkor nem lehet mit tenni, marad a net és ha tényleg szeretitek és nem akarjátok elveszíteni egymást akkor ne aggódj, a kapcsolat megmarad csak várni kell.
2016. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondoljatok arra, hogy ha ezt az időszakot kibírja a kapcsolatotok, utána szinte semmi megoldhatatlan problémával nem találkozhattok. :) Bele se tudok gondolni, hogy mennyire hiányozna a párom, ha ennyit látnám csak, akár egy hét után is percekig ölelem, ha újra látom. Nagyon dícséretes, és nehéz időszak ez. Meddig fog fennállni ez a helyzet, előreláthatólag? Nem tudja áthelyeztetni magát a környékre?
2016. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Igen facebookon tartjuk a kapcsolatot este beszélünk max 3-4 órát meg néha telefonon beszélünk. Nagyon szeretem,de ez a távkapcsolat mindent elront :( több veszekedés
2016. jún. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!