Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ennyire elítélendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy városi rendezvényen és ott a társaságunktól félrevonulva elcsattant 1-2 csók. Anyum ezt meglátta és itthon félórás előadást tartott arról hogy szégyenkeznie kell amiatt hogy én ilyen könnyűvérű vagyok, és mennyire elítélendő amit művelek. Nem szoktunk nagyon nyilvánosan semmit, de most pár napig nem fogunk találkozni.

Én 17/ l barátom 20/f

Több mint 3 hónapja vagyunk együtt.



2016. jún. 19. 17:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem nem teljesen egyértelmű a leírás, a barátoddal csattantak el azok a csókok, vagy másik fiúval?
2016. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem elítélendő, és nagyon jól tettétek hogy elvonultatok, engem például nagyon tud irritálni amikor társaságban vagyok, és két kis turbékoló galambocska felzabálja egymást száját, közben cuppog, csattog, nyáladzik ... Egyébként meg szerintem anyuddal nagy baj van. Azért, mert egy rendezvényen, szent tehén, CSÓKOLÓZTÁL, attól még nem vagy könnyűvérű. Könnyűvérű akkor lennél hogyha ott megismertél volna egy jó kis pasit, aki megtöcskölt a WC -ben, aztán otthagyott.
2016. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!