Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátomról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomról megtudtam, hogy drogozik?

Figyelt kérdés

Nem volt velem őszinte, mert ezt régóta csinálja és csak most mondta el nekem. Nem tudom mit tegyek vele.. Gondolom megváltoztatni úgysem fogom tudni, vagy van rá némi esély?


(Én 17/l, ő 19/f)


2016. jún. 27. 22:27
1 2
 1/16 October15 ***** válasza:
63%
17 évesen úgy, hogy fogalmad nincs róla, hogy miért és mit és blablabla és annyiba se nézett, hogy elmondja? Hát nem sok sanszot látok. Viszont szerencsére drogozni egyenlőre büntetendő úgyhogy rendőrség. Első alkalommal szépen elfogják küldeni elvonóra aztán meg majd elválik.
2016. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg hatni rá.
2016. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
A lényeg, hogy helyes és jóképű!! MARADJ VELE!! NEM SZÁMÍT A BELSŐ!!
2016. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp kidobnám. Később ebből hatalmas gondok lesznek.
2016. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha lene csajom es drogozna valszeg kidobnám
2016. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

-drogozik

-nem volt veled őszinte


Ezeknél erősebb indokok nem is nagyon vannak egy szakításra.

2016. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Ne HAZDUJATOK MÁR!! HA HELYES LENNE? AKKOR PONT NEM ÉRDEKLNE EZ TITEKET!
2016. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tud változni dobjad.
2016. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Gondolod hogyha egyből elmondja egyáltalán összejöttél volna vele? Nem! Itt is az ok. Dönts helyesen. Próbáld megbeszélni vele, próbáld rávenni hogy hagyja abba. Ha sikerül akkor az szerintem jó, ha nem akar akkor a drog fontosabb neki mint te és ez elég ok a szakításra. :) remélem segítettem
2016. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek próbálj vele beszélni! Kérdezd meg tőle, hogy hogy kezdődött, stb. És ne úgy beszélj vele idegesen, mert akkor ő is felkapja a vizet! Meséltesd el vele, hogy hogyan kezdődött ez az egész jábítószerezés, majd felajánlod a segítségedet (te addig szépen szakember segítségét kérve segítesz neki)! Ha viszont nemet mond és tiltakozik, te hívsz fel egy szakembert, hogy menjen el és segítsen neki. Ha ezt sem akarja, akkor próbáld meg kicsit fenyegetni, hogy elhagyod, ha nem megy el egy kezelése, ha ez sem érdekli, akkor vesztettél! Az ő érdekében jelentsd fel és elviszik elvonóra.
2016. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!