Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez bennem, mi erre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez bennem, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Parommal vitazunk és felek h a vitak miatt kiszeret és elhagy meg mikor megbeszeljuk ugy erzem h baj lesz .... paramoias vagyok


Mindig mondja neki az a fo h en jol legyek ez lenne az igazi szerelem ?


Kerlek ezt is olvassatok el ez is hozzá kapcsolodik


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..


2016. júl. 17. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és féltékeny ha megénéz egy no vagy Facebookon ír vagy bejelöl.. Jó én ezt pozitívan fogom fel, hogy ebből is latszik, hogy nagyon szeret.
2016. júl. 17. 16:42
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális reakció egy bizonyos szintig. De hogyha például azon veszekedtek hogy miért néznek meg téged a nők akkor mondd azt neki hogy mert őt is nézik a pasik. Biztos őt is megnézik a srácok. Elhiszem elég rossz érzés lehet de ne veszekedjetek mert ezen minden pár veszekedhetne:) Amúgy ez azért csinálja mert nem szeretne elveszíteni. :) néha vidd el romantikus helyekre vagy lebd meg valami kis édességgel és hidd el egyből feloldódik minden. :) Mi nők/lányok szeretjük ha meglepték minket. :)
2016. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!