Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy idegen srác vette el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen srác vette el a barátnőm szüzességét. Jogosan kívánom a lehető legrosszabb életet neki?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok, a volt barátnőm 23. 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban, kb. 1-2 havonta találkoztunk teljes hétvégékre, illetve nyáron is együtt nyaraltunk mindig. Tudnotok kell, hogy szűzen kerültünk össze (akkor 19 voltam), de végig úgy éreztem, hogy csak én teszek az ügyben, hogy ez változzon - mindig elutasított valamilyen formában, mintha nem is érdekelte volna az egész dolog. És nevezzetek szánalmasnak, de egy behatoláson kívül soha egy rendes szex nem esett meg közöttünk. Én persze iszonyú szerelmes voltam, ezért folyamatosan elhittem a szövegeit, hogy nem áll még készen, és vártam. Végül ezért is mentünk szét, mert teljesen kiégtem mellette.


Azóta 2 év telt el, viszont naponta beszéltünk valamilyen formában, "barátok" maradtunk. Amikor itt volt, én bár már igyekeztem őt elfelejteni minden téren, néha még így is próbálkoztam nála, persze továbbra sem történt semmi, miközben folyamatosan hallgattam, hogy neki biztos valami baja van, mert nem tud rendesen "feloldódni".


Nemrég kétségbeesetten hívott, hogy egy albérlőtársa "zaklatja", bántja őt folyamatosan zavakkal, mit csináljon. Hát, legjbob tudásom szerint válaszoltam, többször felajánlottam neki, hogy lemegyek néhány megyével arrébb, és helyreteszem a gyereket, de ezt sohasem akarta. Aztán a probléma hirtelen megoldódott, nem is hallottam jó ideig a sztoriról. Amikor aztán legutóbb itt volt, töredelmesen bevallotta, hogy hát ő lefeküdt a gyerekkel, és végre fel tudott oldódni... Én abban a helyzetben nem is tudtam mit reagálni, de azóta úgy megutáltam, mint még soha senkit, pedig alapvetően kedvelem az embereket, könnyen meg is bocsátok.


Igen, jól tudom, hogy 2 év telt el, mit vártam, stb...de mégis iszonyú sz.ar érzés volt ezt végighallgatni, mégpedig egy okból - ha velem 3 évig nem volt képes a testi együttlétre, egy idegennel, aki ráadásul semmit nem tett érte, csak sértegette, bántotta - vele miért?.. Komolyan mondom, nem értem a nőket...mitől van ez? Nem lenne bajom, ha legalább egy komoly kapcsolatban tette volna ezt, de ilyen módon, mint egy r.ibanc? Persze nem beszélek vele, most meg kétségbeesett üzeneteket írogat, én meg gyűlölöm őt, és ez nem is hiszem, hogy a közeljövőben változni fog - de vajon jogosan?


2016. júl. 26. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Pasiként megértelek, hogy rosszul esik, de őszintén szólva én nem tudlak sajnálni. Ugyanis te több alapvető szarvashibát is elkövettél itt.


Először is, olyan nincs, hogy valakivel "se veled-se nélküled" kapcsolatot tartasz fent. Legyenek elvárásaid, pl. ha te dugni akar, de ő meg nem, akkor ejteni kell és kész. Ne hagyd, hogy húzza az agyad. Odáig rendben van, hogy sok lánynak idő kell ehhez stb., de különbséget kell tenni, hogy valaki mikor mondja ezt komolyan (mert az a lány előbb-utóbb tényleg lefekszik veled, mert téged akar) - és mikor húzza az agyadat azzal, hogy azt mondja, hogy a barátnőd, de közben meg csak arra kellesz neki, hogy a hiúságát erősítsed. Ez jó tanulólecke volt ehhez neked. Ez a lány csak kihasznált, semmire nem kellettél neki, csak arra, hogy hízlald az egóját, illetve lelki szemetesládája legyél, és tipikus a "ló nincs, jó a szamár is" pasi voltál neki. Amint jött egy ló, egyből annak tette szét a lábát... Szóval első lecke: ha nem látod, hogy egy csajnak te, és csak is te kellesz minden áron, akkor az a csaj nem oké, és ejteni kell... Párkapcsolatban mindkét félnek ugyanúgy akarnia kell a másikat. Ha a másik csak húzza az agyadat, akkor egyből dobni kell.


Következő szarvashiba, amit elkövettél: ex barátnővel nincs semmilyen kapcsolat. Igazából hiába "szakítottál" vele, semmi nem változott, mert érzelmileg ugyanúgy ki voltál neki szolgáltatva (hiszen most is emészted magad miatta :D), a csaj meg ugyanúgy lelki szemeteskukának használt. Úgyhogy ez csak a te szemedben volt "szakítás" a lány szemében ugyanúgy csak a szamár voltál a ló helyett... Tehát, ha eldöntöd, hogy egy lánnyal szakítasz, akkor onnantól kezdve letörlöd mindenhonnan, minden kapcsolatot megszakítasz vele, és nem kommunikálsz vele sehogyan sem, és onnantól kezdve, hogy kivel mit csinál, azzal nem törődsz. Semmi közötök ne legyen egymáshoz, és kész. Én azért nem tudlak sajnálni egyáltalán, mert ezt a hibát elkövetted, hogy te továbbra is ugyanúgy szánalmas módon alávetetted magad neki. :D


Egyébként ha megszakítottál volna vele minden kapcsolatot, akkor jött volna a szokásos undorító csajos taktikájával, hogy elkezdett volna neked könyörögni, és visszakönyörgte volna magát (és te vissza is fogadtad volna, mert jól esett volna, hogy egy csajnak ennyire "kellesz").


Egyébként ismerem ezt a típusú lányt, a lehető legundorítóbb fajta az ilyen, tapasztalatlan tinikoromban engem is szédített egyszer egy ilyen hányadék. Azóta a lehető legmesszebbre elkerülöm ezt a fajtát. Te is tedd ezt, remélem a jövőben felismered, ha egy lány csak játszani akar érzelmileg veled.


A másik, hogy az ilyen undorító lányoknak pont az ilyen érzelmileg labilis, önértékelési gondokkal küszködő, naiv fiúcskák kellenek, mint amilyen te vagy, akikben semmi akaraterő, elszántság, férfierő, büszkeség nincsen... Ha egy ilyen gyenge jellemű fiú beleakad egy ilyen ótvar lány hálójába, akkor keletkeznek ezek a sztorik, amiket itt elmeséltél.


De nem akarlak leszólni, mert én is voltam ilyen naiv. Inkább arra akarom felnyitni a szemed, hogy ez egy negatív tulajdonságod a csajozás terén, és a jövőben legyél te az, aki játszik a csajokkal. A csajozás alapvető szabálya, hogy ha egy lány látja, hogy a lábai előtt heversz, akkor ki fogja használni, mint ez a lány most, és biztos, hogy nem te kellesz neki majd. Ezért minden esetben te legyél az, akinél a labda pattog, neked legyen kiszolgáltatva a lány! Vagyis a lány azt érezze, hogy el is veszíthet téged, ha rosszat csinál, ő érezze, hogy jajj, mi van, ha más lánnyal fogsz kavarni, ha ő nem elég jó neked?! Érted, hogy mi a különbség? Egyébként a legtöbb lánynak az a pasi jön be, aki ilyen, hogy a lány függ tőle, és nem a pasi a lánytól... Ezt is meg kell még tanulnod.


És nem akartalak megsérteni, nem azért írtam, hogy naiv stb. vagy, hanem mert jobb ezzel inkább tisztában lenni azért, hogy a jövőben elkerüld az ilyen szituációkat.

2016. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

És még írok egy picit, ne haragudj. Szóval a konkrét eset kapcsán a teendő az, ha hagyod innentől kezdve a fenébe ezt a szemét lányt. Minden kapcsolatot szüntess meg vele, és hiába könyörög stb., tiltsad egyből mindenhonnan, telefonszámát, facebook-ot mindent. Ne csak töröld, tiltsad is, hogy még ne is lássad, halljad, hogy keres. Teljes mértékig zárkózz el tőle, és akárhogy könyörög, ne hallgasd meg többet, akármit mond. Dögöljön meg az ilyen.


Bosszút állni sem kell, egyszerűen csak emelkedj felül rajta, a bosszúállás az igazából nem férfias dolog. A férfias dolog szerintem az, ha elismered, hogy hibáztál, és emelt fővel túllépsz rajta, mondván, hogy máskor ezt a hibát nem követed el. Csak ennyit tehetsz. Lehet, hogy még egy darabig rosszul esik, de hidd el, ha tényleg betartod ezeket, amiket leírtam, hamarosan egy reggelen úgy ébredsz majd, hogy eszedbe se fog többet jutni.


Inkább foglalkozz más lányokkal, akik tényleg megérdemlik a figyelmedet, és akik érdemesek a szeretetedre. Mindig csak azzal foglalkozz, aki megérdemli, hogy szeresd, aki nem érdemli meg, azzal ne törődj. Kérdezd meg magadtól, hogy ez az ótvar lány, aki évekig húzta az agyad, és végül másnak tette szét a lábát, az megérdemli a figyelmedet? Legyen benned öntudat és büszkeség.


És végül: ne hidd, hogy minden lány ilyen, ez ne vegye el a kedvedet. Mert vannak rendes, odaadó, szerető lányok is, akikkel majd megtapasztalod, hogy milyen az tényleg, ha egy lány igazán szeret. Csak legyen türelmed keresni, és ne ragadj le olyanoknál, akik nem érdemesek arra.

2016. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
69%-os ,hülyeségeket írsz.
2016. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem, te írsz hülyeséget. Én nem. Ugyanis nekem ez a véleményem, miért ne írhatnám le? Megindokoltam, hogy miért gondoltam azt, amit. Egyetérteni nem kell vele, ez viszont igaz, nem is várom el, hogy mindenki egyetértsen.


Viszont ha nem értesz egyet, akkor indokold is meg légyszi, mert ez, hogy lepontozol és idehányod, hogy hülyeség, amit írtam, ez nulla. Ha megindokolnád, hogy miért, akkor állnék a vita elé...

2016. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ugyanis nekem ez a véleményem, miért ne írhatnám le? Megindokoltam, hogy miért gondoltam azt, amit. Egyetérteni nem kell vele, ez viszont igaz, nem is várom el, hogy mindenki egyetértsen. "


Én nem azt írtam ,hogy nem írhatod le. Szimplán szerintem hülyeség. Nem szeretnék most több oldalas vitába szállni ,DE (nagyon röviden):


-Miért gondolod azt ,hogy a kérdező a hibás?

-A fa.szi csak úgy véletlenül kúrta meg a csajt?

-A lány nem hibás?


Stb...


De tényleg nincs kedvem hosszú vitákhoz + korábbi válaszomba már kifejtettem a véleményemet a kérdésről.


Amúgy kérdező mi történt?

2016. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező ha már szakitottatok akkor hogy lehet a barátnőd? és ha nem a barátnőd akkor mi a probléma?

Nem tőkmindegy,hogy az exed kivel kavar?

2016. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

"-Miért gondolod azt ,hogy a kérdező a hibás?

-A fa.szi csak úgy véletlenül kúrta meg a csajt?

-A lány nem hibás?"


1. kérdés: megindokoltam a válaszomban, olvasd el még egyszer... nincs kedvem megint leírni.


2. kérdés: ehhez a kérdezőnek semmi köze, mert ő írta, hogy "szakított vele". Innentől kezdve igenis, ő is hibás, mert minek foglalkozik a lánnyal?


3. kérdés: hol írtam én, hogy a lány nem hibás? Olvasd már el tényleg, amit írtam :D Az derül ki benne, hogy én védem a lányt?


De itt igazából nem is az a kérdés, hogy ki a hibás, hanem az, hogy a kérdezőnek hogy kell kimásznia egy ilyen dologból, ha ilyen történik vele. Én ehhez adtam neki tanácsot. Majd elolvassa, és ha úgy gondolja, hogy valamit hasznosíthat belőle, akkor megfogadja, ha meg ő is azt gondolja, hogy hülyeség, akkor gondolja azt. Amúgy veled tényleg felesleges is vitázni, én csak azért írtam választ, mert a kérdezőnek akartam segíteni, az már nem érdekel, hogy más nem bírja értelmezni a leírt szöveget.

2016. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Az derül ki benne, hogy én védem a lányt? "


Úgy hatott ,de akkor én kérek elnézést. Egyébként meg szerintem a csaj hibás ,mert direkt dédelgette egy álomvilágba a srácot ,mert ez neki jól esett. Jól esett ezzel neki az egoját növelni... Szóval ja ,kis prűd ribi.


https://www.youtube.com/watch?v=_7wztW2nbh8

2016. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd már el tényleg, amiket írtam :D


"Egyébként ismerem ezt a típusú lányt, a lehető legundorítóbb fajta az ilyen, tapasztalatlan tinikoromban engem is szédített egyszer egy ilyen hányadék. Azóta a lehető legmesszebbre elkerülöm ezt a fajtát. Te is tedd ezt, remélem a jövőben felismered, ha egy lány csak játszani akar érzelmileg veled."

2016. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
4%
Savat az arcába
2016. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!