Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy idegen srác vette el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen srác vette el a barátnőm szüzességét. Jogosan kívánom a lehető legrosszabb életet neki?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok, a volt barátnőm 23. 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban, kb. 1-2 havonta találkoztunk teljes hétvégékre, illetve nyáron is együtt nyaraltunk mindig. Tudnotok kell, hogy szűzen kerültünk össze (akkor 19 voltam), de végig úgy éreztem, hogy csak én teszek az ügyben, hogy ez változzon - mindig elutasított valamilyen formában, mintha nem is érdekelte volna az egész dolog. És nevezzetek szánalmasnak, de egy behatoláson kívül soha egy rendes szex nem esett meg közöttünk. Én persze iszonyú szerelmes voltam, ezért folyamatosan elhittem a szövegeit, hogy nem áll még készen, és vártam. Végül ezért is mentünk szét, mert teljesen kiégtem mellette.


Azóta 2 év telt el, viszont naponta beszéltünk valamilyen formában, "barátok" maradtunk. Amikor itt volt, én bár már igyekeztem őt elfelejteni minden téren, néha még így is próbálkoztam nála, persze továbbra sem történt semmi, miközben folyamatosan hallgattam, hogy neki biztos valami baja van, mert nem tud rendesen "feloldódni".


Nemrég kétségbeesetten hívott, hogy egy albérlőtársa "zaklatja", bántja őt folyamatosan zavakkal, mit csináljon. Hát, legjbob tudásom szerint válaszoltam, többször felajánlottam neki, hogy lemegyek néhány megyével arrébb, és helyreteszem a gyereket, de ezt sohasem akarta. Aztán a probléma hirtelen megoldódott, nem is hallottam jó ideig a sztoriról. Amikor aztán legutóbb itt volt, töredelmesen bevallotta, hogy hát ő lefeküdt a gyerekkel, és végre fel tudott oldódni... Én abban a helyzetben nem is tudtam mit reagálni, de azóta úgy megutáltam, mint még soha senkit, pedig alapvetően kedvelem az embereket, könnyen meg is bocsátok.


Igen, jól tudom, hogy 2 év telt el, mit vártam, stb...de mégis iszonyú sz.ar érzés volt ezt végighallgatni, mégpedig egy okból - ha velem 3 évig nem volt képes a testi együttlétre, egy idegennel, aki ráadásul semmit nem tett érte, csak sértegette, bántotta - vele miért?.. Komolyan mondom, nem értem a nőket...mitől van ez? Nem lenne bajom, ha legalább egy komoly kapcsolatban tette volna ezt, de ilyen módon, mint egy r.ibanc? Persze nem beszélek vele, most meg kétségbeesett üzeneteket írogat, én meg gyűlölöm őt, és ez nem is hiszem, hogy a közeljövőben változni fog - de vajon jogosan?


2016. júl. 26. 19:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Én komolyan leköpném az arcát a helyedben. Mert b.ssza már meg,mi a fr.nc volt ez? Ezt kell csinálni egy jó emberrel?! Ha együtt van még azzal a hányadékkal, akkor a helyedben tönkretenném a "kapcsolatukat"...
2016. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!