Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy buliban több lányt lesmároltam, és ezt a disco fotósa rögzítette, és feltette a facebook oldalukra. Írtam neki, azt mondta, hogy nem törli le, mert a jegy megvételével vállaltam h kép illetve blablabla, tudjátok.

A barátnőm természetesen látta a képeket, hogy magyarázzam meg neki? Szakítani akar. 17/f


Ezelőtt egyszer már megcsaltam(az is csak smárolás volt....), az is így pletyka szinten kiderült, nem tudtam meggyőzni h nem, de nem is nagyon hitte el a barátnőinek hogy igen.


Szóval a lényeg, mit találjak ki? Azt elhinné, hogy semmire sem emlékszem...? :DD


2016. máj. 5. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elhinné, hogy semmire sem emlékszem"

- lehet, hogy elhinné, de nem tudom, hogy nála hogy van ez. Én a magam részéről hanyatt-homlok menekülök egy olyan embertől, aki ébren van, de nem tudatosan viselkedik, akinek vannak tudatkiesései, olyan férfitől, aki nem vállal felelősségét a tetteiért.

(Mátyás király 15 évesen már király volt.. felnőttél, gondolkozz, mit csinálsz, mit mondasz - mert minden szavunknak, tettünknek következménye van, ezt meg kell érteni 17 évesen)

2016. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Thomika20 ***** válasza:
100%

És az ilyen gerinctelen férgeknek van barátnője. Komolyan. Szemétség! A pia nem ment fel az alól, hogy valakit megcsalsz. Jé, voltam már részeg, hánytam is, szédelegtem mint az állat, még is tudok magamról. Szerintem jobban is teszi a csaj, hogy ott hagy, mert te nem szereted őt!

Aki szereti a párját:

1. miért is mégy nélküle bulizni? Szerintem ez már alapból szánalmas és gáz.

2. Minek iszol, ha nem bírod a piát?

2016. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

A legnagyobb gond, hogy semmi megbánást vagy bűntudatot nem érezni a kis magyarázatodból, ne csodálkozz, ha kidob...

17/L

2016. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

hát ha van esze, otthagy téged a francba...

ha pedig neked van egy kis gerinced, te köszönsz el tőle azzal hogy nálad jobbat érdemel.

2016. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Akkor vegyük sorba.


1. Igazad van.


2. Hellyel közzel oké amit mondasz, viszont féregnek nem tartom magam, illetve gerinctelennek sem, lévén 6 éve én vagyok korosztályom csapatkapitánya. Arról meg hogy szeretem vagy nem... Hát ha van az elviselni szónak pozitív jelentésárnyalata, akkor ezt használnám. Talán a kedvelem stb.


3. Hogy mondjam, sajnálom én ezt, viszont ez a csaj nem az a nagy Ő. Szép fenék, cici, bírom, de ennyi, azért jó lenne ha együtt maradnánk.


4. Engem nem szoktak dobni.. :) Magamtól pedig végképp nem kímélnék meg senkit, elvégre én nem szeretném a kapcsolat végét. :'D


Tehát a csaj nem az igazi, viszont nem is az a két hetes, remélem értitek.

A kérdésem arra irányult, hogy mit tehetnék, hogy megbocsásson, ehelyett ócsároltok. (amúgy teljesen jogosan. )

2016. máj. 5. 13:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
uramisten... korcsosul a társadalom... ilyen hozzáállást... ha van esze tényleg lelép.. ha nincs, akkor elég gáz pár maradtok... jelntkezzetek az éjjel nappal bukarestbe szereplőnek, ilyen életfelfogással az a neked való
2016. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Thomika20 ***** válasza:
100%

B*szd meg, még jó hogy jogosan, ilyennek van csaja. Azért nem akarod hogy véget érjen, mert leakarod fektetni. Neked az a csaj nem több, mint egy árucikk. Ne várd hogy tanácsot adjunk, hogy visszakapd. Előtte már eláshatod magad, főleg hogy többször csaltad meg. Tudod a bizalom mulandó és te nagyon elbasztad. Szophatsz lófa*zt nyugodtan, földbe döngölheted magad, de ez a csaj már akkor sem fog akarni tőled semmit.

A bizalom nem újra építhető dolog!

2016. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

és előző vagyok... megbocsátani? mit tehetnél?? talán egy kis megbánást mutatni, de nem bántad meg a leírás alapján.. tehát nem is igazán fontos neked....


az én szememben a kapcsolat csak akkor kell, ha szeretsz valakit.. ha szereted, ilyet nem csinálsz.. ezt kéne neki bizonyítani, de hidd el, nem sok csaj ad 3. esélyt.

2016. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Thomika20 ***** válasza:
Utolsó! Fogd már fel, hogy csak megakarja baszni, nekik a nők csak árucikkek, semmi több. Neki nem érző lények, annyira kiolvasható a leírásából. Ő csak megakarja fektetni nem több! Kihasználja azt dobja ha lesz jobb.
2016. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
olvasd el és értelmezd amit írtam.... leírtam hogy mit tehetne, ha emberként tekintene rá.... ami lehetetlen mint én is írtam.
2016. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!