Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy egyre több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre több tini lányt 15-16 éveseket látok 40-45 éves pasival?

Figyelt kérdés
Plázában látok ilyet elég sűrűn mikor meg egyhez oda megyek beszélgetni csak elhajt:(

2016. aug. 3. 21:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
#10 Én is ott lakok és elég sokat szoktam a plázába/korzóba menni de soha nem láttam még ilyet.
2016. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Hát én meg láttam már egy párat
2016. aug. 5. 09:51
 13/43 anonim ***** válasza:
Mert érett férfira vágyunk. :) Órákig tudnék erről a témáról beszélni. De konkrét kérdést tegyél fel inkább! :) 15L
2016. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
60%

#13-as, nem tudom, hogy az érettet hogy érted? Tapasztalat? Volt már felesége? Komolyabb? Ha az lenne, nem lenne együtt egy tizenével lánykával...


Én a magam részéről +-3 évet (jó, valakinek 5) tartok elfogadhatónak ebben az életkorban

Semmi kedvem apámmal járni, bocs...


17L

2016. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
#14. Hát akiről én most pont beszélek az soha nem volt nős. Talán a tapasztalatról is van szó,nem az van hogy durr bele aztán 2 perc és ennyi volt,és megszereztem a nőt. Persze ilyenek is vannak,de vannak akik komolyra vágynak. Az érettség meg egyértelmű. Ha komolyan kell beszélni valamiről megérti,támogat és tud komolyan beszélgetni. Biztos vannak olyanok is akik egy olyan férfivel vannak akik már voltak nősülve. De ha csak voltak,akkor nyílván elromlott?! Nemde? Nem szeretem ha az emberek ítélkeznek,pedig minden emberben megvan ez,sajnos...Apukádbelivel nem akarsz? :) Jó hogy a te apukád 40-es. Nekem apukám 57. És ez nem apakomplexus,az más. Én mindigis jóban voltam apukámmal,nem váltak el a szüleim se semmi,tehát ez sem ok erre.
2016. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

#15

Szerintem a 17-től kezdődő korosztályban is lehet találni olyat, aki komoly. Ezt most a párkapcsolatra értem és nem pedig a legjobb tanulókra (nemzetköziversenyek döntősei)vagy a filozofikusan gondolkodóakra.


Gondolom te abból indulsz ki, hogy a fiúk többsége (is!) a média szerint választ lányt (vagy fiút), tehát sokan úgy érezzk, hogy ha van rajtunk 2 kg plusz, akkor jaj, uzsgyi az orvoshoz, hogy diétázzak stb. Ezzel szemben az idősebbek nem erre fektetik a hangsúlyt. Ez igaz és egy tény.


De könyörgöm, tényleg vannak normális srácok itt is! Csak keresni kell/vagy rádtalál. De a lényeg az, hogy ne általánosíts, mert bocsi, de te felszínesen méred fel őket és a szavaid után azt lehet leszűrni, hogy nem is akarod látni az ellenkezőjét...


Nos, az én véleményem ez. Mi az ellenérv? ;-)

2016. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
#16. Nem akartam általánosítani,lehet úgy jött le,de nem akartam. Persze,biztos vannak normálisak de a környezetemben tuti nem. 😊 Az meg hogy majd rádtalál pont ez hogy ő talált rám. Csak hát ez van,ugyebár tisztelet a kivételnek. Éppenséggel itt szerintem nem pont a súlyról van szó,lényegében arra mennek a korombeliek (tisztelet a kivételnek),hogy a csajok kitegyék mindenüket amit csak lehet. De! Te is általánosítottál,mert nem minden idősebb megy a szexre. Azért vannak kivételek ott is. De ha belegondolsz,ugyanúgy vagy talán jobban kihasználhat egy velem egyidős mint egy idősebb. Ellenérvet nem írok,mire fel?! 😃
2016. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Á, én nem állítottam olyat, hogy mind arra hajt, csupán azért vagyok ellene, mert más az érdeklődési körünk.
2016. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Vegyük pl. eg 15 és egy 23 éves kapcsolatát

-15 éves: átélt egy felvételit,

bekerült egy közösségbe,

néha bulizik,

valamikor me csak a barátaival járja a várost

-22 éves: letette (valószínűleg) az érettségit,

egyetem/főiskola (-->diplomamunka) vagy csak dolgozik a megélhetésért,

nagyobb az ismeretségi köre,

több dologba lát bele


,,Csak" 7 év különség, de mágis totál más. Ez később kiegyenlítődik, de a mi korosztályunkban az az egy-két év is sokat számít, nehogy 20! Bármelyik fél lehet az idősebb, az egyiknek akkor is több tapasztalata lesz, és komolyabb. Aki pedig nem egy játékbabára vágyik (remélhetőleg, mert akkor megszívtad, babám).


Bocsi Kérdező, hogy itt megy a vita, de neked is ez volt a kérdésed, nem tértünk el a témától :-)

2016. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Semmi gond csak nyugodtan:))
2016. aug. 7. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!