Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy egyre több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre több tini lányt 15-16 éveseket látok 40-45 éves pasival?

Figyelt kérdés
Plázában látok ilyet elég sűrűn mikor meg egyhez oda megyek beszélgetni csak elhajt:(

2016. aug. 3. 21:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
#19. Nem hiszem hogy vitázunk de te tudod😃 Szerintem elég hülyén fogod ezt fel. Pont,hogy nem ez a lényeg,hogy ki mit mikor élt át. Persze van aki így fogja fel. De attól még ugyanúgy lehetnek közös témák,érdeklődési körök. Szerintem ez nem kor függő,hiszen az ember mentalításáról beszélünk,tehát ez nem az idő előrehaladtával fog több lenni. A lényeg a lényeg,mindenkinek megvan a saját véleménye,de én utálom az olyanokat akik ítékeznek látatlanba. 😉 És kihangsúlyozom,hogy nem veszekszek hanem véleményt nyílvánítok. Visszatérve! Szerinted egy 40 éves férfi nem megy el bulizni? Nem megy el a haverokkal inni,esetleg fesztiválozni? Na ne mondd már...Én például nem járok bulizni és nem is szeretnék,én inkább elmegyek 1-3 napra fesztiválozni pl.: tegnap az I Love Retro Fesztivál,vegyük figyelembe. Ugye mivel Retro sok volt a nálam idősebb. Vegyes korosztály volt,de azért az én korosztályomból jóval kevesebb! 😊 Ugyanúgy eljárnak ők is. A másik. Nem minden ember ugyanolyan. Lehet hogy valaki világéletében otthon ülősebb volt,valaki kalandosabb és inkább utazgat. Emberfüggő,ezt sem korhoz kell kötni...
2016. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

#21-es

Én pont olyasmiket írtam, amit nem igazán lehet más korban tenni: felvételi, érettségi... Ez korhoz van kötve. Igaz a bulizás, nem az. De ha megnézed az emberek többségét (nem mindet, a többségét!), akkor látod, hogy másképp és mással bulizik egy tini és egy 40 éves. Én a magam részéről nem járok bulizni (egyszer sem voltam még), de ennek ellenére nem vagyok antiszociális. Ne hidd, hogy bezárva a lakásban okoskodik ki ezekte, amiket írok, mert én is sok helyre járok, sokféle emberrel találkozok.

A retro stílus nekem is bejön. De csak ezért nem fogok egy ilyen korú emberrel kezdeni. Ahogy írod, minden ember más és joga van a szabad véleményalkotáshoz, de vannak alapvető emberi tulajdonságok, ami mindenkiben benne van vagy lesz/eltűnik a kor előrehaladtával.

2016. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
#22. Még mindig nem érted. 😃 Én nem direkt "bulizok" és nem csak ezért,hogy egy 40 évessel lehessek. Nem érted a lényeget...
2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Ja és én sem járok,mint mondtam. 😊 Az hogy egyszer egyszer elmegyek egy ilyen helyre,a tesómmal az szerintem nem probléma. Nem hiszem azt,hogy antiszocos lennél,nem hiszem hogy ilyet mondtam volna 😀 De te tudod.
2016. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Érettségit?! Aha,szóval ez a probléma,hogy nem egyidőben rakjuk le? Na ne nevettess...😃 Hú de nagy probléma te jó ég,most összedől a világ. De hagyjuk is,mert nem érted meg amit ide leírok
2016. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Nem mintha sok közöd lenne hozzá,de te meg tanulj meg helyesen írni,aztán utána beszélgethetünk erről😉😉
2016. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Törölték gondolom amit írtál kérdező
2016. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Én tudok helyesen írni de ha kötekedni akarsz menny tovább!!:)
2016. aug. 8. 13:34
 29/43 anonim ***** válasza:
Látom tudsz helyesen írni😂 *menj
2016. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

#22-es vagyok

,,Érettségit?! Aha,szóval ez a probléma,hogy nem egyidőben rakjuk le?" --> nem azt mondtam, hogy baj ha más kor tesszük le! Egy kis szövegértés, aranyom... Én azt írtam, hogy ez manapság tulajdonképpen korhoz van kötve.


Mellesleg jó sok kommentet írtál azóta. Egyben nem tudtad volna megfogalmazni, drágám?

2016. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!