Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor csak várjak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak várjak, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja h idő kell neki, mert nem tudja h megszokásbol vagyunk együtt vagy nem, azt mondja nekem h szeret de ugy érzi el mult a szerelem,, itt munkát is kerestem h vele lehessek.. kb 1 éve hozzá költöztem, mert 250km lakom, és nem Magyarországon lakik, ha nem SK-ban.. nem akarom elvesziteni, azt mondja h nem egész 2 honapja érzi ezt, és nem tudja h mi ez, mert volt h elmult neki ez az érzés de vissza tért, lehet h dolgozik most nyáron és 13orákat melozik alig találkozunk azota mert ha itthon can én dolgozok de ha délutános vagyok nem találkozunk mert éjfélkor érek haza és ő már alszik.. lehet h ez miatt érzi ezt? A tompulást vagy nem tudom.. ő 17\Nlesz pár nap mulva én 22F, előre is köszi 1év 8 hóbapja vagyunk együtt

2016. aug. 16. 18:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ezek szerintem nem. Hiába teszel érte meg mindent ha ő nem akarja hogy meg tedd. Ne küzdj olyanért aki semmibe veszi amit tettél érte. Találsz olyat aki majd értékeli. Sajnos ezt nem mi irányítjuk. Mond el neki az érzéseidet azt hogy mit érzel ezzel az egész helyzettel kapcsolatban. És ha úgy alakul akkor engedd el ne csinálj magadból bolondot.
2016. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
csak nehéz, ugy vele aludni. bér tegnap este kicsit fura volt
2016. aug. 20. 08:08
 13/19 anonim válasza:
Mit jelent az hogy fura volt?
2016. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
mintha bántaná valami, ma reggel is oda ült mellém probált kommunikálni azt hiszem
2016. aug. 20. 13:57
 15/19 anonim válasza:

Próbált kommunikálni? Eddig akkor hogy beszélgetettek ?

Kérdezz rá hogy mi bántja és hogy mi a baj és hogy legyen őszinte mert annál jobb lenne mind a kettőtöknek.

2016. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
beszélünk akkor rosszul fejeztem ki magam, ugyértem szorakozni probált.. de mintha meg bánná a dolgot.. vagy nem is tudom
2016. aug. 20. 18:36
 17/19 anonim válasza:
Lehet hogy próbálkozott volna ő is hogy legyen valami de közben tudatosult benne hogy ez így nem működik. Beszéltél vele erről a helyzetről? hogy mit akar igazából? hogy akar e még téged? Jobb ha kész tények elé állítod mint hogy a vakvilágba tapogatózol.
2016. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
tegnap este is erről beszéltünk.. és azt mondta h nem szeret már úgy, ha nem mint testvérét..és h ki akarja próbálni mással a dolgokat.. nem akarja magát lekötni
2016. aug. 21. 12:43
 19/19 anonim válasza:
Akkor elmondta a lényeget hogy már nem szerelemmel szeret hanem mint a testvérét. Engedd el az lesz a legjobb. Kimondta a szándékét is. Engedd el, jobb lesz :) Ne küzdj olyanért aki nem értékeli azt amit teszek érte. :)
2016. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!