Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom el akar menni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar menni kamionozni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is azzal van baj hogy el akar menni kamionozni, mivel én még egyetemista vagyok és azt szeretné hogy mikor végzek legyen meg mindenünk ( lakás,kocsi stb.) És ezt nagyon is értékelem. Azonban mi 2 éve vagyunk együtt és mikor megismerkedtünk mondtam neki hogy egy másik városba szeretnék tovább tanulni ami vagy 150 km-re van innen. Ö lebeszélt erröl, mert hogy hiányozni fogok neki és alig fogunk tudni találkozni. Én haza jöttem és elmentem dolgozni, arrol is próbált lebeszélni ( mert kevesebbet tudnánk találkozni) de el mentem dolgozni és végül nagyon jól jött nekünk az a pénz. Ez a munka csak egy átmeneti dolog volt, tavaly nyáron felvételiztem itt egy egyetemre és most is oda járok. Azért is megvolt a veszekedés. Szoval a lényeg az hogy én támogatom mindenben, a munkában, újabban motrozik és szeretne amerikai focizni is, ezekben is mind próbálom támogatni. Valamint le akarja tenni a sulit hogy kamionozhasson. Én úgy érzem hogy ö mindenben vissza akar húzni, de én eggyezzek bele mindenbe. Engem nem engedett máshol tanulni mert távol leszünk egymástól, erre fel ő most el akar menni kamionozni. Már beszéltem vele erről de azt mondta hogy értünk csinálja, de mégis bosszantó hogy én nem csinálhattam azt amit szeretnék és mindenröl le akar beszélni. Mit tanácsoltok mit tegyek? vagy csak én látom rosszul a helyzetet?
2016. aug. 24. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy csak értetek csinálja, de előbb utóbb a kapcsolatotok menne rá. Bár nem biztos. Egyik ismerősöm kamionozik és mellette élettársa van, van két szép gyerekük, az egyik 3 éves, a mások 10. Nagyon jó a kapcsolatuk, nincsenek veszekedések se semmi. Bár ez csak rajtatok múlik.

Remélem tudtam segíteni :D

2016. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Én annyiból értem meg a srácot, hogyha kamionozik, ott 3/1,4/1-es beosztások vannak, szóval lesz veled is otthon, viszont ha te mentél volna messzire, akkor ha nem bírja anyagilag, akkor sokkal kevesebbszer találkozok. Lásd meg benne a jó szándékot, hogy ő a családjának (neked) szeretne teremteni egy élhető jövőt :)
2016. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%

Hali, a leírásod alapján szerintem a párod uralni akar. Nem egyenértékű társként tekint rád hanem te az ővé vagy és szerintám már most is érzed, hogy valamelyest feletted is áll. És ez általában az idő múlásával csak erősödik. Biztos, hogy szeret is, de akiben mellé ezek a tulajdonságok társulnak annak nincs jó vége.


Ne menj tanulni, ne dolgozz. Legyél otthon az ő kis szeretett tulajdona akit őrizget. A vége az lesz, hogy már barátaidhoz se menj, társaságba se járj. A neten is figyeli majd kivel beszélsz..stb.


Én most kezdem a kamionozást. Nem könnyű a hosszú távollétek miatt. De persze a párom támogat és nem kellet semmilyen "érted csinálom bébi meg a közös jövőnkért" szöveggel győzködnöm.


Megérti miért csinálom, persze ez oda vissza működik. Most is éppen egy sulit intézünk neki, hogy haladjon legyen egy végzettsége ami nem csak wc papírnak jó.


Az uralkodó fajta szeretet elnyomja a másikat és tönkre teszi. Az a felfogás, hogyha szeretek valakit akkor annak a legjobbat akarom és segítek is neki ebben sokkal jobb és egészségesebb :)


Persze ez csak egy vélemény, a valódi helyzetet te érzed igazán.


Sok sikert!

2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!