Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan akinek még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek még soha nem volt semmilyen párkapcsolata? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert mindig csak olyan kérdések vannak hogy kinek mikor volt az első. Nekem sem volt még soha például, de úgy érzem az én koromban ez már talán elég ritkának számít.



19/F



#párkapcsolat #Battlefield4Remix-RunThisTown Rihanna[HD-HQ]
2016. szept. 2. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

18/l


Nem tartom magam csúnyának, többször is lehetett volna már. De nem voltam szerelmes a srác(ok)ba, ezért nem akartam inkább belemenni

2016. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Akkor eddig én vagyok a csúcstartó kor alapján, ha bármikor cikinek találjátok hogy nem volt még, csak nézzetek fel az égre, és jusson eszetekbe hogy én még mindig ott vagyok.
2016. szept. 2. 18:59
 13/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt meg, pedig szellemileg es lelkileg is keszen vagyok ra, csak konkretan nincs normalis lany a kozelemben..17F
2016. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még, pedig azt mondják szép vagyok, és sok srác meg is néz az utcán. (Nem az a tipikus kivágott felsőket, p*csa mutogató nadrágokat hordó lány vagyok. Egy laza felső, farmer, tornacipő, de mégis divatos.) :D


17/L

2016. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jelentem jelen vagyok:c

16/f

2016. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19/f nincs normális lány, vagyis van, de mind foglalt a rihékkel meg nem vagyok előbbre.
2016. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Még nekem sem volt..😅😅

16L

2016. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még. 18/L
2016. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szolitottal? 14l
2016. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor most én leszek a "csúcstartó". :) Lehetett volna már, de vagy azért nem jött össze, mert én nem tudtam vonzódni az adott sráchoz, illetve komolyabb érzéseket táplálni iránta (nem alakult ki, pedig próbáltam időt adni, hogy hátha), vagy azért, mert a srácok nem voltak komolyak, meg se próbáltak igazán megismerni, csak kalandra hajtottak volna (amiben én nem vagyok benne, főleg nem elsőre). Aki meg nekem "kellene", az foglalt és egyéb gondok is lennének. Szóval ezért adódott így eddig.

20/L

2016. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!