Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan akinek még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek még soha nem volt semmilyen párkapcsolata? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert mindig csak olyan kérdések vannak hogy kinek mikor volt az első. Nekem sem volt még soha például, de úgy érzem az én koromban ez már talán elég ritkának számít.



19/F



#párkapcsolat #Battlefield4Remix-RunThisTown Rihanna[HD-HQ]
2016. szept. 2. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20 Én is teljesen ugyanebben a cipőben járok. Mondjuk én 17 éves vagyok. Pedig már hiányzik egy kapcsolat..


17/l

2016. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet.

Egyre inkább azt tapasztalom, hogy a fiúk nem mernek odajonni, hanem inkább facebookon írnak pl. Nem vagyok a netes ismerkedés ellen, de rám ír valaki, aztán nem kérdez semmit, majd beindul a beszélgetés, de a találkozóig már nem jutunk el, valamiért nincs szerencsém, pedig szerintem semmi baj nincs velem.

Eddig csak olyanokat fogtam ki, akik ilyen anyámasszony katonai voltak, nekem kellett fenntartani a beszélgetést, kérdezte, hogy van-e kedvem találkozni, aztan neki minden mindegy, szóval kicsit besokalltam ettől a határozatlansagtol.

18/L

2016. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem sem volt, 38 éves vagyok.
2018. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!