Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a franc van velem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van velem?!

Figyelt kérdés
Tök jól bírok a lányokkal beszélni, de szerelemben már vannak problémák. Oda mentem egy lányhoz, szerelmet vallani, de felhoztam más témákat mert nem merem elmondani. Szánalmasnak éreztem a helyzetet mert nem bírtam bevallani. Ne gyertek azzal hogy mitől olyan nehéz ez, mert nekem nehéz. Inkább adjatok ötleteket hogy mondjam el. Most biztos hülyegyereknek tart meg szánalmas idiótának, és igazat is adok neki... Hogy tudnám elmondani személyesen?

2016. szept. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
miért mindenki egyből szerelmet akar vallani? ismerd meg, legyetek jó barátok, aztán ha eljön az idő, megfogod a kezét. minden lány egy ilyenre vágyik, nem arra, hogy valaki eldadogja neki hogy hááátt őő izééé bejössz.. vagymi
2016. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 éve barátok vagyunk
2016. szept. 26. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, ezt nem is kell bevallani úgy igazából, vagy ha már ki van mondva, akkor már tökre természetesen lesz kimondva. Menj oda, legyél vele nagyon rendes, hívd el ide oda, szórakoztasd el, és ha jól elvagytok akkor ez úgyis kialakul..
2016. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor kezdj el vele úgy viselkedni mintha a párod lenne, és ha neki ez nem fekszik, akkor nem akar kapcsolatot, és biztosan nagyon megértően fogja közölni is ezt veled, hogy nagyon nagyra értékeli a barátságotokat, és nem akarja elrontani, azzal a bizonyos "nem biztos hogy működne" dologgal stb stb.
2016. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!