Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS! A barátnőm meglátta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A barátnőm meglátta, hogy egy másik lány a hátterem!?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a barátnőmmel,és lesreeneltem neki a beszélgetésemet a tánctanárunkkal.Csak egy dologról felejtkeztem el,hogy egy másik lány a hátterem,és a fotón ez pont látszott.

Úgy érzem,hogy mind a kettő lány tetszik és szerelmes vagyok beléjük egyszerre,de a barátnőmnek valami gyors és okos választ kéne adom arra a kérdésérére,hogy miért egy másik csaj a hátterem.

Ehhez gyorsan tudnátok adni tanácsokat,tippeket?


2016. okt. 14. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
"Bocs, de nem csak te irantad erzek szerelmet"
2016. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Fogadásbol
2016. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
"Ő az unokahúgom.", vagy mondjuk ez jobb érv lehet: "Elfelejtettem átállítani, az egyik barátom/haverom csinálta."
2016. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Szóval van barátnőd, de neked más is tetszik, pluszba a másik lány a háttered nem a barátnőd. Mondd el neki hogy tetszik neked az a másik lány, és szakíts a barátnőddel. Vagy találj ki egy hazugságot, a másik lányt felejtsd el örökre, és élj boldogan a barátnőddel, azzal a tudattal hogy hazudtál neki, és mellette más is tetszik neked.

Sajnálom, de erre nincs egy igazán jó megoldás sem.

2016. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezért él a férfi nemről az a sztereotípia, hogy mindegyik egy f@**...


Mondjuk te tényleg az vagy. Szakíts, a csaj jobbat érdemel.

2016. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Mond azt ,hogy egy haveroddal fogadtál. Ne légy barom.
2016. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ne légy barom."


Ezzel már elkésett. :D

2016. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyis. ;)
2016. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez az "ő az unokahúgom", vagy a "haverom kicseszett velem", nagyon reményvesztett szöveg. Akinek több IQ-ja van, mint egy döglött molylepkének, rájön, hogy ez f@**ság.
2016. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kötelet köss magadra majd rúgd ki a sámlit.

Szerintem ez a legjobb és leghasznosabb megoldás.

2016. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!