Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon megvisel a szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megvisel a szakítás Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 napja szakítottunk barátnőmmel és azóta nem beszélünk és nagyon hiányzik.

1 évig voltunk együtt.

Szégyen nem szégyen de 20 éves fiúként minden nap sirok mert egyszerűen nem bírom.

Próbáltam neki írni de nem válaszol.

Olyan nehéz volt egy olyan lányt találni aki olyan volt mint én és szerintem nem is fogok már.

Akárhova nézek minden ő rá emlékeztet.


2016. okt. 22. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
olvass
2016. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!
2016. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hiába próbálom nem megy.

Egyszer eldöntöm azt hogy mostmár tovább lépek de egyszer meg minden emlék előjön.

2016. okt. 22. 16:35
 4/21 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel.Az a valami majd eltereli a gondolataidat.Sportolj pl.
2016. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az első nagy szerelmem és kapcsolatom volt.

Próbálom magam lekötni de nem használ mert akkor is az eszembe van.

2016. okt. 22. 16:39
 6/21 anonim ***** válasza:

4 nap utan mit varsz? Egybol nem fog menni..

Probald meg elfoglalni magad, ismerkedj massal az sosem art :) El fogod felejteni, ha talalsz valaki mast..

2016. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pedig ez a megoldás.Egy kis időbe bele fog telni, de túl leszel majd rajta.Járj sokat társaságba, az is sokat segíthet!
2016. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Csak úgysem fog jönni senki

Így is őrültem hogy vele összejöttem mert végre találtam egy lányt akinek tetszem

De hát sajnos vele ennyi volt és kitudja mikor találok egy szép lányt akinek bejövök

2016. okt. 22. 18:44
 9/21 Jávor Dávid ***** válasza:

#4 -nek igaza van kösd le magad vmivel az segít. Pl menj el haverokkal bukizni bowlingozni vagy kocsmázni. De nálam mindíg az segit ha valakivel meg tudom beszélni.


Én is most szakítottam barátnőmmel és engem nem viselt meg annyira mivel h nekem az volt az első h meg kérdeztem a haverom h össze tudunk e futi és taliztunk é már jobb :D ;)

2016. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én februárban szakítottam a barátnőmmel, ugyanúgy ő volt az első komolyabb, végre egy hozzám hasonló lány stb. Nem fogok köntörfalazni, nem lesz kellemes az elkövetkezendő pár hét, hónap, sőt.. Viszont az idő mindenen segít, minél több idő telik el, annál kevésbé fog fájni. Ne írogass neki, mert ha olyat ír vissza ami nem tetszik, akkor még jobban fog fájni. Én is azt tudom mondani, hogy foglald le magad, ismerkedj másokkal, a haverok is sokat tudnak segíteni és túl leszel rajta idővel :)
2016. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!