Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret, nem szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret?

Figyelt kérdés

Belezugtam a masodunokatesomba. Nagyon szep lany, igazabol kesobb derult ki, hogy van vmi kozunk egymashoz. Elkezdodott valami koztunk, aztan tortent vmi es azota neheztel ram. En meg mindig szeretem, de a legutobb ugy osszevesztunk egy semmisegen, hogy azt mondta, el fogja arulni mindenkinek, hogy rokonok vagyunk es ennek ellenere csokoloztunk... es fel fog jelenteni a rendorsegen szexualis zaklatasert.

En probaltam megenyhiteni, a multkor viragot is vittem neki. A tavolbol figyeltem ot, ugy tunt, orult neki, de amikor szemtol szembe vagyunk, akkor meg fenyeget es agressziv. Legszivesebben odatennek neki egy kest, hogy dofjon le, ha komolyan artani akar nekem. Csak kivancsi vagyok, hogy komolyan gondolja e , hogy artana nekem, vagy azert szeret annyira, hogy ez az egesz csak valami szinjatek. 😔

Masvalakitol ugy hallottam, h nem utal, de h oszinte legyek, nem vagyok meggyozve. Sajnos tole meg nem tudom megkerdezni, hogy oszinten mondja meg, mert neki sem hiszek.

Csak azt tudnam , miert haragszik meg ram ennyire, mert nem tettem semmi olyat..



2016. nov. 22. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Családtaggal biztos ne járj!! :D lehet hogy azért haragszik mert megtudta h rokon vagy és rájött h barátságnál nem nagyon lehet több köztetek, pedig azt gondolta h te vagy az igazi...
2016. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de rájött, hogy a rokonházasságokból sok beteg gyerek születik. Hosszú távra nem ajánlatos és rövidre se, mert lehetnek súlyos következményei is.
2016. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!