Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kerüljem el az állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el az állandó konfliktust?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor összekapunk a párommal, de apró, hulye kis dolgokon, mégis mindig sértődés a vége az egyik részről.Mindketten nagyon makacs emberek vagyunk,volt, hogy(visszagondolva tényleg tul lett kapva) egy ilyen összetuzés miatt egy napig nem szoltunk egymáshoz. Ettöl függetlenül mindketten szeretjuk egymást, de valahogy mindenképp változtatni kellene.Én egyébként utolag mindig bocsánatot kérek, és beismerem, ha hibáztam vagy tulkaptam a dolgot, de félek, hogy egyszer már tul késö lesz és ez fogja a kapcsolatunk végét okozni.
2016. ápr. 1. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen hagyd rá, a párodra, elvégre valakinek engedni kel!!
2016. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!