Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelt kérdés

Helo . 15 éves lány vagyok ,van egy 18 éves barátom. Nagyon szeretjük egymást már 1 éve együtt vagyunk . Igen ,le is feküdtem vele mert nagyon szeretem őt és oda akartam magam adni neki. Anyum és apum szerint is rendes srác. Félig arab félig magyar. Nos nagyon aggódom...Anyum mindig is forró vérű nő volt. Ha az utcán is sétálunk ketten akkor mindig leszolja a fiatal fiúkat. Múltkor racsapott egy fiú fenekére. Szegyellek vele az utcára kimenni. Sokszor kiskoromban hallottam ahogy anyumek szexelnek...és ez befolyásolta a fejlődésem. 13 éves korom óta fiúzok...

Az a helyzet h a barátom már nem jár suliba és emiatt munka után minden nap féljen hozzánk. Van amikor én a suliból jövök haza 5 kor és ő már nálunk van 1 órája. Tegnap előtt amikor haza értem furcsa látvány fogadott...Anyum egy bugyiban és melltartóban ül a nappaliban a kanapén , a barátom pedig a fürdőben. A barátom nem hallhatta azt amikor hazartem. Megkerdeztem anyum h miért van bugyiban és csipkés melltartoban, eléggé zavarban volt és habozott össze vissza . Mondom oké és bemegyek a szobámba. 2 perc múlva kimegyek a konyhába szendvicset készíteni magamnak ,mikor kijon a barátom a mosdóból egy alsogatyaban. Ekkorra anyum már felöltözött. Kérdezem miért van alsonadragban erre azt mondja nekem h 'gyere a szobába kicsit összebujhatnank'.

És nagyon furcsán viselkedett.

Aggódom h anyum behalozta a barátom. Mégsem tehet ilyet tudja h négyen szeretem.

Nem merem megkerdezni a barátomat, mert félek hogy reagál.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés ? Mit tegyek ?kérdezzem meg vagy sem ? Nagyon félek az igazságtól



2017. jan. 7. 18:41
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem a baratomtol...nagyon ovatosan, nehogy megharagudjon...nagyon idegs lett kiabalt es most nem veszi fol a telefont. en teljesen kivagyok
2017. jan. 7. 19:53
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát..Sajnálom, de ez inkább jelenti azt, hogy volt benne igazság, mint azt hogy nem...Az ember általában félelmében akad ki így ennyire, mert ha egy sima félreértés lett volna elmondta volna hogy nem így van..Ezután jön majd az, hogy nem bízol meg benne, meg ezek, hogy te érezd magad rosszul, amiért igazad volt.
2017. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
100%
Ott tuti volt valami. Biztos nem barkóbáztak.
2017. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy esélye van hogy megtörtént.

Ilyenkor az a gáz, hogy még mindig ott a kis esély, hogy nem.

2017. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok. Hogyha már többször is átment anyudhoz "beszélgetni", akkor szerintem simán több van közöttük.
2017. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy milyen anya az ilyen, aki képes lenne ezt megtenni a gyerekével.
2017. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
100%

Undorito az anyad.

Beszelj apukaddal,es mondd el neki,hogy mi tortent,mikor hazamentel.

Tuti,h lefekudtek,sajnos.

En soha nem mutatkoznek egyik gyerekem parja elott se igy,arrol nem is beszelve,a srac miert volt alsogatyaba.

Azt a gyokeret rugd ki.

Anyadat meg lerendezi apad.ha anyanak lehet az ilyet ne ezni...

Sajnallak nagyon.

2017. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

#4es vagyok.

Sajnalom. De 99% hogy megtortent.

Anyukadtol nagyon csunya dolog ez, a pasidtol is de anyadtol foleg.

Sajnalom hogy ez tortent veled, nem szeretnek a helyedben lenni :/

Kitartas kiscsaj<3

2017. jan. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
47%
Ha én nem bízok meg a pasimban akkor megmondom neki hogy kell egy kis szünet. Ez alatt át gondolom a dolgokat. Ha úgy ítélem meg,hogy ,,minden rendben" akkor visszajöhet. Ha nem akkor megmondom,hogy ez nem fog működni. Hozzá ilyen kamu szöveg h ,,már nem szeretlek. Nem miattad,miattam stb...,,
2017. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 TrollMan72 válasza:
100%
Persze, hogy megfarkalta. Csak letesztelte a srác, hogy milyen lesz a csaj 20 év múlva. Dugd meg az anyját, vedd el a lányát! XD
2017. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!