Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelt kérdés

Helo . 15 éves lány vagyok ,van egy 18 éves barátom. Nagyon szeretjük egymást már 1 éve együtt vagyunk . Igen ,le is feküdtem vele mert nagyon szeretem őt és oda akartam magam adni neki. Anyum és apum szerint is rendes srác. Félig arab félig magyar. Nos nagyon aggódom...Anyum mindig is forró vérű nő volt. Ha az utcán is sétálunk ketten akkor mindig leszolja a fiatal fiúkat. Múltkor racsapott egy fiú fenekére. Szegyellek vele az utcára kimenni. Sokszor kiskoromban hallottam ahogy anyumek szexelnek...és ez befolyásolta a fejlődésem. 13 éves korom óta fiúzok...

Az a helyzet h a barátom már nem jár suliba és emiatt munka után minden nap féljen hozzánk. Van amikor én a suliból jövök haza 5 kor és ő már nálunk van 1 órája. Tegnap előtt amikor haza értem furcsa látvány fogadott...Anyum egy bugyiban és melltartóban ül a nappaliban a kanapén , a barátom pedig a fürdőben. A barátom nem hallhatta azt amikor hazartem. Megkerdeztem anyum h miért van bugyiban és csipkés melltartoban, eléggé zavarban volt és habozott össze vissza . Mondom oké és bemegyek a szobámba. 2 perc múlva kimegyek a konyhába szendvicset készíteni magamnak ,mikor kijon a barátom a mosdóból egy alsogatyaban. Ekkorra anyum már felöltözött. Kérdezem miért van alsonadragban erre azt mondja nekem h 'gyere a szobába kicsit összebujhatnank'.

És nagyon furcsán viselkedett.

Aggódom h anyum behalozta a barátom. Mégsem tehet ilyet tudja h négyen szeretem.

Nem merem megkerdezni a barátomat, mert félek hogy reagál.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés ? Mit tegyek ?kérdezzem meg vagy sem ? Nagyon félek az igazságtól



2017. jan. 7. 18:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

" Nagyon félek az igazságtól"


Tipikus nő vagy! Inkább bemagyarázod magadnak, hogy á, csak jelmezbáli próbát tartottak, minthogy elhidd, ami kiveri a szemedet.

2017. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom hogy ez tortent :)... senki nm erdemli meg hogy a sajat anya lefekudjon a lanya baratjaval es amikor kitudodik akkor bocsantkeres helyet kitagadja lanyat a hazbol. ez nm csak gyerekes az anyadtol hanem undorito is. en a helyedben nagyon duhos lettem volna, amikor meglattam volna az anyamat es a pasimat felig mesztelenul. bocs hogy ezt mondom de anyad egy p@raszt, semmirekello l@tyo, aki nm nott fel az eletre, nm tudja hogy kell viselkedni es te 15 eves fejjel sokkal erettebb vagy agyilag mint a p@rverz anyad. keress valami rokonokat vagy baratokat akiknel lakhatsz mig el lessz simitva a dolog. az hogy szakitottal a baratoddal nagyon jo otlet volt. en is kirugtam volna a g@cit. mond el apudnak az egesz sztorit. o biztosan tesz valamit es ezek lesznek az eselyes dontesei : elvalik anyadtol es te visszamehetsz vagy veszekedik anyaddal majd anyad bocsanatot ker toled es visszafogad vagy nm szol hozza semmit. habar az utolsonak nagyon nagyon kicsi az eselye. en nagyon sajnalom hogy ilyen helyzetbe kerultel es remelem hogy minden jobbra fordul. sok sikert!
2017. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
:( *
2017. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Tortent valami valtozas?
2017. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezek utan te meg anyudat felted??!?

A baratod siman befogadott?

Nem szeretek itelkezni, de anyakent mondom, hogy meg ha hamisan vadolna, ragalmazna ilyennel a 15 eves gyerekem, akkor sem tagadnam ki, nem tennem az utcara. A baratodban tobb az emberseg, mint anyudban. Legalabbis a leirasod alapjan.

Amugy apudnak nem tunt fel, hogy eltunt a gyereke?

Fura.........

2017. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!