Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm féltéken? Mivel nyugtassam meg, hogy őt szeretem és más nem érdekel!?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek pár lánnyal vagy ha köszön nekem egy régi lány ismerősöm, vagy a barátnőm testvérével volt, hogy pár viccet mondtam neki, és féltékeny volt!

2017. jan. 28. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet ugymond kigyogyitani belole. Értheto, ha féltékeny, foleg ha még nem is vagy csunya fiu. Viszont ha más lányok elott megcsokolod, vagy közelebb szoritod magadhoz, azzal szerintem oldhato az allapot, mert azt fogja érezni, hogy neked o fontosabb másnál. És minnél többször mondd neki, hogy szereted.
2017. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, hat meg fogadom a tanacsodat, koszi a valaszt! :)
2017. jan. 28. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis veled járok nem mással. És ha nem lennék beléd szerelmes akkor miért járnák veled?
2017. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!