Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tehetem féltékennyé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem féltékennyé a barátom? 18/L (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom nagyon megbántott. Véletlen feljelentkezve maradt a facebookon az én laptopomon. Ahogy kinyitottam a facet, úgy jöttek az értesítések, hogy xy elfogadta a "friend request"-et. És ezek mind valami félmesztelen csajok voltak. Ahogy látta, hogy a facebookján maradt (mert akkor épp mellettem volt) úgy elkapta a laptopomat és kijelentkezett a facebookjáról és kitörölte az előzményeket. Már nem bízok benne. És bosszúból akarom féltékennyé tenni.

2017. febr. 22. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, akkor már vagy szakíts, vagy ha még van értelme, akkor próbáljátok meg helyrehozni, de ez a játszmázás, egymás direkt szivatása egyáltalán nem kapcsolatépítő.
2017. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szívesen szakitanák vele, csak az a baj, hogy túlságosan szeretem, és nem menne nélküle. Azért akarom féltékennyé tenni, hog lássa, hogy el is veszíthet, nem magától érthetődő, hogy vele vagyok. Kicsit több figyelmet fordítson rám.
2017. febr. 22. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
szexelj velem és fotózkodjunk, majd a telód felejtsd előtte képeket megnyitva :P
2017. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
haha, hát ez óriási :D de nem isn rossz ötlet :D
2017. febr. 22. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

:) Ugye? :)

Na írj rám és a többit megbeszéljük!

2017. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

buta vagy mint a tök.


Csak a hulyek jatszmaznak.

2017. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:
100%
Hihetetlen ostoba és primitív liba vagy, de a barátod is az. Két marha megtalálta egymást.
2017. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2: A szeretet elmúlik.

Ilyen esetben ne az érzéseid irányítsanak, mire van az eszed? Ő nem tudom,mit akar ezektől a csajoktól,........de ez a féltékennyé tevés gyerekes dolog. Ha az ő viselkedése nem párkapcsolatba való, legalább a tiéd legyen az.

Ha nem bízol benne, mi értelme a kapcsolatnak? A "Mert szeretem" nem válasz a kérdésre. A bizalom a kapcsolat alapja, mint a háznak az alapja. Alap nélkül összedől, de addigis laknál benne?

2017. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Csatlakozok a 3ashoz, úgy mégnagyobb lesz a féltékenyseg ha egyszerre ketten dugnánk. Stop a popó!
2017. febr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha féltékennyé akarod tenni, azzal elindítod a hógolyót a hegyről, amit a barátod összegyúrt. Ebből pedig lavina lesz, és tuti szakítás, elvégre elég sokan a féltékenykedés miatt szakítanak, te meg direkt ezt akarod elérni, gratulálok. Nem lenne könnyebb megbeszélni, ezzel eltaposni a hógolyót? Ha egy pár valamit nem tud megbeszélni, a jövőben sem fognak tudni, állandóan vitázni fognak, akkor meg minek vannak kapcsolatban, ha nem megy nekik?

Ha nem tudtok beszélni, ajánlom a szakítást...

2017. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!