Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel féltékennyé tehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel féltékennyé tehetem vagy inkább csak rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés

Alakulgat valami köztem és egy srác között, viszont most nagyon meghátrált...Mintha nem akarná vagy nem merné kimondani, hogy mit gondol rólam.


Van egy másik srác is, aki próbálkozik nálam, ő erről tud és látszólag idegesíti is a másik fiú.

Elmenjek a másik sráccal randizni vagy sem? Elronthatom ezzel a dogot?

Én tulajdonképpen csak annyit szeretnék, hogy végre mondja már ki, hogy most akkor mit akar tőlem, hogy állunk?


Szerintetek?



2016. febr. 7. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rontanál a helyzeten,persze sok múlik a körülményeken is,de nekem nagyon rosszul esne ha ezt tennék velem.
2016. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy okozója valamilyen formában annak,hogy a srác mostanában meghátrált?Erre a kérdésre felelj magadnak őszintén,valami apróság is okozhatta.
2016. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A körülmények úgy néznek ki, hogy neki is van egy "hölgy", akivel írogat és likeolja folyamatosan a képeit.


Gyerekes dolog, de ezt szeretném kicsit visszaadni neki.

Megbeszélni nem lehet vele, mert csak az ő "igazát" hajtja.

2016. febr. 7. 15:38
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, biztos én is hibás vagyok, ezt tudom is.

Csak úgy képzeljétek el a helyzetet, hogy egyszer bókol, célozgat dolgokra utána pedig csak barátkozunk.

Ezek után kicsit visszább vettem, amit már bánok.

Hogy kellene a tudtára adnom, hogy jó lenne, ha most már "haladna" a dolog??

Jól jönne egy-két tipp, mert tanácstalan vagyok. :(

2016. febr. 7. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy nem lehet megbeszélni vele,így csak sokasodnak majd a félreértések amíg végül már túl sok lesz.Remélem tévedek,de így szokott lenni.

Azért meg kellene próbálkozni egy őszinte beszélgetéssel még akkor is ha nagy benne az összezördülés kockázata.

2016. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért olyan ciki bevallani,hogy mit érzel?

Egyszerűen megmondod neki,hogy fontos vagy nekem és nem szeretném ha félreértések miatt megromlana a kapcsolatunk.

2016. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy fontos nekem, de azt hiszi, hogy csak úgy, mint egy barát. :(

Én féllek elmondani neki, hogy mit érzek, mert nem akarok hoppon maradni.

2016. febr. 7. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el,hogy mit érzel akkor is hoppon maradhatsz.Ha elmondod akkor is,de úgy legalább te megtetted ami tőled telt és talán ez megadná neki a lökést a továbblépéshez.Nem kell túl konkrétnak lenni csak tudasd vele,hogy nem barátként gondolsz rá.
2016. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van! :)

Muszáj lesz összeszednem az összes bátorságom.

2016. febr. 7. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!